Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy még mindig hiányzik?

Figyelt kérdés

Közel másfél évet voltam együtt a barátommal, de már egy éve szakítottunk. Nagyon megbántam és még mindig hiányzik..rengeteg hülyeséget csináltam hátha elfelejtem.

Úgy érzem beteges..de nem bírom elfelejteni.



2014. nov. 13. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valaki része az életednek, mindig ott lesz. Másfél év nem kevés idő, és gondolom voltak szép pillanatotok a kapcsolatban. Én két évig voltam együtt az exemmel, és a szakítás nem volt egy szép/egyszerű dolog. Ez egy éve volt. Most fél éve vagyok együtt a jelenlegi párommal és boldogabb vagyok mint valaha. Mai napig gondolok az exemre, hogy mi lehet vele stb (már nem kommunikálunk egymással) De már túl vagyok rajta.

Szerintem valamilyen űr van most benned, amit mai napig nem tudsz betölteni. Nem tudom az okát a szakításnak (nem is tartozik rám) de úgy gondolom tovább kéne lépned. Nekem sem volt egyszerű, de azt sem sejtettem, hogy sok nehéz hét/hónap után végre rátalálok arra, akivel letudnám élni az életem. Próbálj meg nyitni valaki másfelé is, sosem tudhatod, hogy ő lesz-e az aki boldoggá tesz.

2014. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!