Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen, hogy azzal újra összejöttetek, aki az első szerelmetek volt?

Figyelt kérdés
ha mondjuk úgy lett vége a kapcsolatnak, hogy valamiért úgy éreztétek, hogy kihűlt? mennyi az esélye, hogy az a régi szerelem valamikor újralángoljon?
2009. jún. 1. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100% ! Ha tényleg szeretitek egymást
2009. jún. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az első szerelmemmel 5 évig voltam együtt, aztán meghalt a kapcsolat, most barátok vagyunk már évek óta, nem tudnám elképzelni hogy újra összejöjjek vele, tudom hogy nem tartana sokáig, már nem lenne olyan mint eleinte volt. Szerintem ez nem működik... aminek egyszer már vége lett az jobb ha úgy is marad.
2009. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,többször is de akkor még fiatalok voltunk:),ezért is lett vége mert a fiú megcsalt,élni akart még.Ez most már érthető de akkor nagyon fájt.Az első szerelem szerintem mély nyomot fog hagyni,én 10 év után sem tudom elfelejteni pedig mindketten,tartós párkapcsolatban élünk,de ha találkozunk egy összepillantás mindent elárul még ma is.Ha kihűlt akkor,az már nem lesz jó,de ha legbelül még lángoltok akkor az újraéledhet!
2009. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem 17 éves koromban volt egy félig csak plátói szerelmem, amit sosem tudtam elfelejteni, annak ellenére, hogy nem sok minden volt köztünk. Majdnem húsz év elteltével véletlenül összefutottunk az utcán, azóta (8 éve) együtt vagyunk.
2009. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmemmel aránylag hosszú ideig voltunk együtt de,nem feküdtünk le egymással. Én imádtam Őt. Nagyon jól nézett ki, és imádták a nők, úgyhogy nem lehetek benne biztos, hogy nem csalt-e meg.De a mai napig nagyon szép emlék nekem és ha meglátnám élőben biztos, nagyot dobbanna a szívem.
2009. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az első pasimmal hamar vége lett álmomban nem gondoltam volna de 6 évvel később ujra összejöttünk és immár 1 éve vagyunk együtt,össze is költöztünk és nagyon szeretjük egymást!szal szerintem lehetséges hogy újra lángoljon.de ez nem törvényszerű...
2009. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4, ez nagyon szép sztori :) elmeséled ?
2016. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!