Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alaptalan a kifakadásom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alaptalan a kifakadásom? A párom feltételezte, hogy nyomozok utána! Mi véleményetek, mit reagálnátok ha titeket gyanúsítana, meg a párotok azzal hogy nyomoztok utána?

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nevetnék egyet, és kérdezném, hogy nem paranoiás egy kicsit.


viszont a helyedbe én vigyáznék, mert minden ember magából indul ki, szóval most vedd ki a poloskát a mobilodból.

2014. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dolog pikáns része az, hogy Ő említette a dátumot egy korábbi beszélgetés során. Ő teljesen elfelejtett, hogy mondta.
2014. nov. 13. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

És nyomoztál utána?

Engem nem tudna meggyanúsítani, mert én tényleg nyomoztam utána. De már nem érdekel, hogy mi van/volt vele. Úgyhogy már nem figyelem. Csak addig figyeltem, amíg szerettem, ma már nem szeretem, ezért nem is érdekel. 16év házasság.

2014. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nyomoztam, ő adta meg az infot régebben! De ha nyomztam volna, előbb szóltam volna, mint hogy megteszem. Van gerincem. Bár ő elmondta, h ha ő nyomozott volna utánam, nem szólt volna! Hát ezen is meglepődtem.
2014. nov. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!