Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?! 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! 18/L

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyunk együtt a párommal, és eddig mindennap találkoztunk, 1 hete találkozunk 3 naponta, minden este nagyon hiányzik, de reggelente alig-alig gondolok rá, várom hogy hívjon de nem nhívott két napig, aztán inkább felhívtam én, és mondtam neki hogy eléggé megfeletkezett rólam, látom nem nagyon hiányzom.

Azt mondta: Ez nem így van, csak nem volt ideje feltölteni a telefonját tölteni.( Éjszakás ezen a héten.)

Innentől változni fog.

Az is zavar hogy nekem kell kérni hogy legyen szex. 3 naponta vagy 4 naponta szoktunk, hát én keveslem .

Vagy nekem kéne elnézőbb lenni?

Hazajött a munkából tegnap, és nem is köszönt normálisan, a géphez ült rögtön.

Min kellene változtatni?



2014. nov. 14. 16:08
1 2
 11/13 anonim válasza:

szia...

Annyit szeretnék még hozzá fűzni az elöttem hozzá szólásokhoz, hogy akkár milyen fáradt is az ember azért egy rövid csókot, vagy egy ölelést megérdemelnél, szerintem, ha már ilyen a kapcsolat, hogy egy héten 1x vagy másfél hetente

van 2 alkalom, amikor a férfi szükségességet érez arra, hogy szeretkezzen, azaz a vágyait elégitse ki! Ha igazán szeret téged, akkor nem csak akkor szexel veled, amikor mondjuk 3 rom nap múlva szólsz neki, hogy ugyanmár gyere és érezük egymást bensőségesebben egy kicsit... Az ,már régen rossz ha szólni kel neki! Ha ő ezt nem érezteti veled hogy szeret, csak egy kicsit is, akkor el kellene gondolkodnod azon, hogy ő az igazi társad az életedben!

Vagy ha tényleg eléggé kezd elaposodni a dolog kettőtök között, akkor azt tudom javasolni, hogy keresd meg az igazit, vagy szorakozzál, vagy legyél te is közömbös hozzá, hogy észre vegyen!!

2014. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen ez pontosan így van, néha elgondolkozom hogy nem is ő lenne az igazi?!... Úgy fel tud húzni ilyenekkel, hogy nekem kell szólni. Úgy érzem hogy nem is vagyok neki elég fontos, egyik nap szinte oda van értem mindig ölelni akar , a másik nap meg nem nagyon utána megint állandóan velem akar lenni.... Nem nagyon tudok rajta eligazodni. Ezért is nem tudok dönteni.
2014. nov. 17. 21:17
 13/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a közömbösséget.:D Kapcsolatunk elején olyan voltam, és állandóan velem akart lenni mert félt h elveszít.
2014. nov. 17. 21:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!