Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a pasimnak karácson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak karácsonyra ha ő azt mondta hogy 1 telefont vesz nekem de én nem tudok neki ennyire drága dolgot venni? Szerintetek örülni fog pár apróbb dolognak is?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, barátomnak sose merek drága ajándékot venni (mindig lebeszél), mert ő is így érezné magát. Neki az a véleménye, hogy a legszebb ajándék, hogy szeretem őt. Persze valami apróságot azért adok neki mindig :)
2014. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hagyományos telót 2-3000Ft ért
2014. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még november sincs....
2014. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Passz te ismered.én 17f vagyok és egy levélnek is örülnék ha attól kapom akit kedvelek.nem drága piàk óràk stb nek.meg a maradandó élményeknek masszàzs közös hétvége stb.
2014. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van neki 1 nagyon jó telója szóval annak nem hiszem h örülne :D azért akar venni nekem telót mert nekem nagyon gagyi van és h tudjunk rajta skypeozni meg viberezni, mondtam nem kell ilyen drága de mindenképp azt akarja, én meg nem tudok rá sokat költeni mert még nem dolgozok, ő meg már igen
2014. okt. 28. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom tisztában van az anyagi helyzeteddel, szóval nem fog nagyon meglepődni, ha ő nem valami drága ajándékot kap tőled. Nem hiszem, hogy olyasmire számítana.
2014. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát azt mondta reméli hogy vmi jó dolgot veszek neki de báminek örül
2014. okt. 28. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
vegyél valami ku*rvás jelmezt! vegyél fel egy fürdőköpenyt köntöst stb... majd este hívd le a fához és súgd a fülébe, hogy azt szeretnéd, hogy jó keményen megba*sszon és azt csinálhat veled amit akar ;) de még tetézheted ha lesz nálad bilincs és videóra is veszitek. esetleg bedobhatsz kényszerfranciát mélytorokkal!
2014. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az áron múlik, hogy mennyire találó az ajándék. Inkább az számít, mennyire figyelsz rá, hogy olyat adj, aminek tényleg örülne. Ha például többször járt úgy, hogy lemerült utazás közben a telója, akkor egy szivargyújtós töltő is szuper ajándék lehet, mert örülni fog neki. Ellenkező esetben viszont inkább béna :D
2014. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!