Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Ti elhiszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ti elhiszitek azt, hogy részegen őszinte az ember? Mennyire lehet igaz az, ha szerelmet vall neked valaki részegen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 19:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mit kellene, csinálnom...
2014. nov. 15. 20:22
 12/19 anonim ***** válasza:
Beszélj vele arról az estéről. Ő emlékszik rá egyáltalán?
2014. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Emlékszik. Csak annyit mondott, hogy nem sajnálja ami akkor történt, viszont fogalma sincs mit kellene csinálnunk.
2014. nov. 15. 20:31
 14/19 anonim ***** válasza:
59%
Vágj bele, és bízd magad az időre:) Ne tervezz semmit előre, csak a mát éld meg. Szingli vagy nem? akkor meg mi veszteni valód van?
2014. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És miért nem jöttök össze?
2014. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én részegen többet hazudok, mint egy politikus, szóval szerintem ez elég alaptalan...
2014. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon jó barátok vagyunk, ő a legjobb fiúbarátom és tényleg szerelemből is szeretem, viszont félek, nem működne és elveszíteném
2014. nov. 15. 20:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Egy jó barátot nem veszít el az ember, ha az valóban jó barát volt bármikor is.
2014. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nem. Nem igaz. Én is pofára estem egyszer ezzel. Részegen mondott egy-két dolgot egy srác (hogy jobban érthető legyen, többek között azt, hogy szép vagyok) és miután később megkérdezték tőle, hogy tényleg szépnek tart-e azt mondta nem. Konkrétan arra se emlékezett ki vagyok. Rohadtul szíven szúrt..
2018. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!