Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincsenek manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek manapság rendes férfiak? Hová tűntek azok a férfiak akik törődnek még a nőkkel és nem csak a szexet akarják? Rossz az élet.

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%
Hiányolod a rendes férfiakat,de lemerem fogadni, hogy a tirpákokra gerjedsz, szóval offold a rinyát.
2014. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
23%

Aki rendes, azt észre sem veszitek.


Aki nem nyomul és smárol le avagy dug meg titeket az első randin, annál 2. randi 99,9% hogy nem lesz.



Ezek után hagyjuk, hogy hova tűntek... beleuntak az állandó megfelelési kényszerbe és a pofára ejtésbe, miután a lelküket kitették értetek.

2014. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Én rendes férfinak tartom magam, de sajnos kizárólag azt tapasztaltam eddig, hogy a nőknek csak addig vagyok jó, amíg ezt meg azt megcsinálok, kisegítem őket, magyarul amíg kihasználhatnak "barátság" címszó alatt. Ezek után én nem is akarok se párkapcsolatot, se semmit, legalábbis jelenleg, és nem biztos, hogy ez változni fog, mert minél jobban megy az idő, annál inkább gázak lesznek a mai lányok, ahogy terjed a feminizmus meg nyugatról a hülyeség. Sok rendes srácot ismerek, akik emiatt inkább kivonulnak ebből hülye szélmalomharcból, hogy a nőknek feleljünk meg egymillió dologban, ők viszont semmit nem akarnak, de tényleg semmit, ezt tapasztaltam... 24/F
2014. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En arra jottem ra, h vagy foglaltak vagy tonkre tettek oket a nok erzelmileg...Biztos van olyan is aki normalis es szingli is, de ritka mint a feher hollo, en lassan 2 eve keresek egy szamomra normalisat.
2014. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Gyakorikérdések.hu-t olvasnak vasárnap hajnalban...


Amúgy nyilván rengeteg van, mint ahogy rengeteg rendes nő is, csak mivel nem ők kerülnek a rivaldafénybe könnyű általánosítani, hogy a világ tele van romlott repedtsarkúakkal és asszonyverő menőcsávókkal.

2014. nov. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PearlDiver ***** válasza:
100%

Hová tűntek?

Valószínűleg nem a diszkókba, és jó eséllyel nem is luxusautók volánja mögé. Nem cégvezetői, menedzseri pozíciókba és nem is focihuligán klubokba.

Az ilyen férfiakat értéktisztelő közösségekben keresd, ahol az emberek nem azért vannak együtt hogy kirúgjanak a hámból, nem azért hogy anyagi haszonra tegyenek szert vagy karriert építsenek. Olyan közösségekben keresd őket, ahol az emberek önzetlen tevékenységet gyakorolnak, szellemi kihívásokat keresnek de nem akarják lenyomni egymást, sőt a többiek boldogulását tudatosan segítik.

Ilyen közegben férfiakat, nőket is bőven lehet találni, olyanokat akik kívül esnek a rengeteg demagóg kérdés által panaszolt csoporton.

2014. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!