Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem hozta úgy az élet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem hozta úgy az élet, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok lúzer. Dolgozok és estin tanulok is. Majdnem 4 éves kapcsolatom van és a barátnőm is egyetemista. De most 250 km-re van és rájöttem, hogy még írni sincs kinek akivel találkozhatnék és beszélhetnék, és ez igazán szar.

Most jön a 20. szülinapom és a barátnőmön kívül nincs kivel ünnepelni. Nagyon Szeretem és még csak eszembe se jutna az, hogy kevés nekem, mert ő a minden számomra de mégis kevésnek érzem az életem. Nagyon rossz ez az egész, próbálok nem gondolni rá de csak elodázom a dolgot. Csak nekem van így vagy más is így van.


2013. okt. 17. 23:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt nem sűrűn szokta úgy hozni az élet, a barátokért tenni is kell. Az embernek van párja, az fantasztikus dolog, de a barátokra is szükség van.
2013. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek. Sőt nekem még barátnőm sincs. Mindazonáltal én sem vagyok lúzer; egyetemre járok nagyon jó eredménnyel, a tudásom versenyképes, és ha minden jól megy, szép jövő elé nézek.
2013. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha tudnád még mennyi ember van így,köztük én is csak nekem még barátnőm sincs,nem is volt még.Egyetemista vagyok,jól tanulok,semmi bajt nem érzek magammal túlságosan,de nekem sincsenek barátaim,néha nehéz helyzet,de már megszoktam. :)
2013. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tenni és probáltam de mind lekoptak az idők során. Mikor hívtam őket akkor "nincs pénzem". Ha kimentem volna akkor "bocsi most nem jó". Túl sokszor ültettek fel és ráuntam...
2013. okt. 17. 23:23
 5/17 A kérdező kommentje:
De én nem akarom megszokni de lassan már feladom, hacsak már fel nem adtam.
2013. okt. 17. 23:24
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező,én is így vagyok vele.Hiába próbáltam érdeklődni mások iránt,hogy barátok legyünk és hasonló hát semmi nem lett belőle,régen még voltak mikor még mindenkinek tengernyi ideje és energiája volt,aztán ahogy idősödtünk elkoptak a dolgok,és a semmi maradt belőle.Mindenki elfoglalt lett,barátnője lett és hasonlók.
2013. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek. Néha jó lenne azért. :) Barátom sincs. Néha furán néznek amikor közlöm, hogy családon kívül senkim sincs. :D

22l

2013. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6.: Semmit sem lehet tenni, az idő győz?


7.: Nálad mi történt? Szintén elkoptak?


Csupán naivan hittem, hogy nekem is lehet és lesz is egy jóbarátok vagy így jártam anyátokkal féle csapatom. De ma már felnőttem és egy barátnak is örülnék, de ezek szerint az idő nyer. Ez kissé hülye megfogalmazás de...

2013. okt. 17. 23:34
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig úgy hozta az élet, hogy cserélődtek (de egyik sem volt az igazi később rájöttem). Most pedig egy ideje nincs senki, egy lélek se. A Barátom egy időben sokat haverozott és idegesített az hogy én mindig csak azt mondhattam: érezd jól magad, én addig itthon unatkozom majd, egyedül... Nincs senkim barát, nekem is csak a család van. Én is egyszerűen már nem gondolkodom ezen, mert sokszor bőgtem miatta és attól még egy barátom sem lett.
2013. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindent meg kell tapasztalni ,hogy tisztább képet láss néhány dologról.

Elég közhelyes,de valami csak van benne.

2013. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!