Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatot hogy bírjátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot hogy bírjátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Én pesti vagyok (15,L) ,a barátom Füzesabonyban lakik,viszont Pestre jár suliba.. oda ahova én.. de csak évfolyam társ.. és.itt pesten koleszos.

De úgy adódott, hogy neki vissza kell mennie abonyba, s ott Egerbe kell járnia iskolába.. és így ugymond teljesen szét választottak minket. S amióta ezt megtudtam azóta csak sírok.. kilátástalannak látom a helyzetet.. eddig mindennap láttam.. mindennap vele voltam.. most meg hirtelen fordult a kocka,s kb 1-2hetente láthatom.. ezzel a fiúval több mint 1 éve szeretjük egymást.. egyszer már szakítottunk a távolság miatt..de mikor feljött Pestre ujra össze jöttünk.. De egyikünk sem akarja a szakítást.. csak ez így nemigen Jó, hogy nemtudok koncentrálni a tanulásra,meghogy aludni sem tudok,mert végig sirom az éjszakákat. hogy tudnék megbékélni ezzel? tudom,hülyén fogalmaztam,,de ez engem tönkre tesz idegileg,és nemtudom mi tévő legyek. Nagyon szeretem.



2014. nov. 16. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, mint Te...
2014. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazán sajnálom.

Utálom az életet.. végre boldog lehetek valakivel.. aztán hirtelen jön egy fordulat,ami elront mindent..

2014. nov. 16. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
A távolság csak meg fogja erősíteni a kapcsolatotokat,ha igazán szeretitek egymást,akkor kibírjátok!
2014. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy 15 eves lanynak nem kapcsolat kell hanem tanulas meg ilyenek ....... mi van a mai vilaggal
2014. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdésedet, most, hogy van internetkapcsolata és legalább néha tudunk kommunikálni, egészen tűrhetően.


Össze kellene gereblyézned magad. Ha mindketten összezuhantok, hogy a bánatba fogjátok támogatni egymást?

Ha az segít, a távkapcsolatoknak elég komoly szakirodalma van neten. Persze szűrni kell, hogy melyik része az orbitális baromság, de jó része elég hasznos: milyen "közös" programokat lehet rendezni neten, miért hasznos az, ha nem állandóan egymáson lógtok neten, hanem akármilyen nehéz, de külön programokat szerveztek stb.

2014. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4.válaszoló, igazad van,tisztában vagyok,hogy ebbe a korban a tanulással kéne foglalkoznom.. viszont én közel sem vagyok olyan.mint a többi velem egykorú.. 15 vagyok és ő az én első szerelmem,akit már 2013 október óta szeretek..

#5 válaszoló köszönöm, ez igen hasznos válasz volt.. mindenféleképpen utána nézek neten! szeretjük egymást, csak attól félek, hogy hát a barátom elég jól néz ki,s tudom,hogy elég sok lány rá van kattanva egerbe,és félek, hogy elveszik tőlem, hisz én Pesti vagyok..messze tőle.. De bízok benne,hogy szeret,és nem hagy el,de azért az a kis félelem ott van..

2014. nov. 16. 13:13
 7/7 anonim válasza:
Páromnak úgy adódott külföldön talált munkát 700km-re tőlem..mi is meghalunk egymásért.2év 1hónapja vagyunk együtt, de kitartunk..fáj a hiánya mégis mindig pozitívan állok hozzá, hogy lehetne rosszabb is de nem hiszen él és virul és visszajön még
2014. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!