Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám bebizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám bebizonyítani a volt barátnőmnek, hogy még mindig szeretem őt és fontos számomra?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja, hogy nem vagyunk együtt a lánnyal, de én még mindig szeretem nem rég felkerestem és elmondtam neki mindent, de ő ezt nem hiszi el és én be szeretném neki bizonyítani, hogy szeretem és fontos számomra. Annyi a bökkenő a dologban, hogy együtt voltunk kicsivel több mint egy évet, és ez idő alatt sokszor szétmentünk majd újra összejöttünk és ő most nem hisz nekem, nem bízik meg bennem, sajnos annak idején adtam rá okot, hogy most így legyen, mert általában én dobtam ki őt :/ Én pedig most szeretném neki bebizonyítani, hogy tényleg szeretem és komolyan gondolom :) A másik bökkenő a dologban, hogy egyenlőre találkozni sem akar velem, és így nagyon nehéz :/ Kérlek titeket próbáljatok meg segíteni nekem és vegyétek figyelembe a legnagyobb gondod, hogy nem akar velem találkozni :/ Előre is köszönöm a segítségeteket ! :)

2013. nov. 28. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Velem ugyan ez volt, csak én vagyok a lány a történetben. De tényleg szinte minden egyezik. M is 4 hónapja szakítottunk, több mint 1 évet jártunk és általában én szakítottam vele..egy ideig vissza akartam csinálni ezt az egészet, ő sem akart velem találkozni. Aztán feladtam, és továbbléptem. Nehéz volt, de nem akart abban az állapotban megragadni és fájdítani a szívem, folyton reménykedni.

Próbált kicsit megpuhítani, néha írni neki (nem minden nap), de ha nem adja be a derekát, akkor szerintem hagyd.


20/N

2013. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető és jogos a reakciója.Amit tehetsz,hogy néha írsz neki,próbálsz újra a bizalmába férkőzni.Viszont ne erőltesd,mert azzal csak még jobban eltaszítod magadtól.
2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ismerem a lány nagyon jól, és tudom hogy ő is érez irántam még valamit, csak fél a dologtól amit meg is értek, és igen szoktunk beszélni elég sokat, de változó egyszer jól el lehet vele beszélgetni mindenről máskor meg hogy hagyjam stb. Ez igazából tipikus ő, mindig ezt csinálta amikor épp nem voltunk együtt, és a végére megpuhult, remélem most is így lesz, csak most tényleg be kell bizonyítanom neki, hogy ő kell nekem, csak erre nem jöttem még rá, hogy hogyan és így nehéz, hogy nem is találkozunk :/
2013. nov. 28. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!