Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi tevő legyek?!

Figyelt kérdés
A történet a következő: 8 eve vagyok házasságban, van ket gyerekünk is, no vagyok, 30 eves. 6 hónapja vkivel összenőttek, aki nem a férjem, es pár hónapja tart vele a viszony, havi 1 max 2 alkalommal jövünk ossze, o a huszonéves évei elejét tapossa. Itthon minden "rendben", igaz, nagyon mely gödörben voltunk a férjemmel ev elején, valószínűleg ez, es a mar elcsépeltnek mondott megszokás, plusz a saját erkölcstelen világom sodort ebbe a helyzetbe. Eszemmel nagyon is tudom, mi a teendő...de akkor miért nem cselekszem aszerint? Szabályos idegbaj jon rám, ha iszom buli alkalmával (ami havi egyszer van), naná, h előkerül a srác! Örök életemre ilyen erkölcstelen szemétláda maradok? Férjem iszonyat jo ember, minden jo alma, szeret engem, en is ot, a masik férfi/fiú abszolut nem pálya, de az az alkalmi izgalom az megorjit...teljesen le vagyok robbanva, nem tudom, mit tegyek, alig eszem es alszom. Szerelmes nem hiszem higy vagyok a másikba, m szinte személyes kapcsolatunk nincsen az alkalmi ossze járásokon kívül! Nem olyan választ kerek, h mekkora szemet vagyok, hanem olyat, aki mar volt hasonló helyzetben. Előre is koszonom a segítő jellegű válaszokat!
2014. okt. 21. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Válj el! Szemétláda vagy.
2014. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Igen erkölcstelen szemétláda maradsz.Annyi legyen benned hogy a fiúnak is megmondod,te szutyok.
2014. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hány eves vagy? Voltal mar mélyponton? Szted minden 20-30-40 eves hazassag gondok es megcsalasok nelkul van?!
2014. okt. 21. 17:46
 4/17 anonim ***** válasza:
Szóleim 33 éve házasok és sosem kúrtak félre. Ennyit rólad te némber! :D
2014. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szóval az a verzió totál kizárt, h ezt lerendezem magamban, es a jövőben helyesen es erkolcsosen viselkedek?
2014. okt. 21. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Gázos a szitú. mi hiányzik a házasságodból? azon változtass és be is illene vallanod a férjednek! ennyit megérdemel!
2014. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja, vagy te nem tudsz róla... Az en szüleim is egyutt vannak mar 29 eve, is bizony pár eve kiderult, h apám felrement pár alkalommal! Nagyszüleim 35 évig éltek egyutt, es ott se ment minden simán!
2014. okt. 21. 17:48
 8/17 A kérdező kommentje:
Sztem az van, h nem éltem ki magam (ehhez meg jon egy önző természet is), es most ez ut vissza. Bevallani ket élű fegyver: magamon konnyitek, az o világát meg hazavagom! :(
2014. okt. 21. 17:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt nem értem csak, hogyha ellaposodott a kapcsolatod a férjeddel és szereted, akkor miért nem vele akarod megújítani a dolgokat, ahelyett, hogy másnál keresed az élvezeteket. Egy utolsó senkiházi vagy és remélem, hogy a gyerekeid megutálnak egy életre, mert megérdemelnéd.
2014. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezen az alapon aláírom a senkiházi jelzőt!
2014. okt. 21. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!