Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek. (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsosalata21 kérdése:

Nem tudom mi tévő legyek. (? ) Akinek van valami értelmes és megvalósítható ötlete írjon.

Figyelt kérdés
18/F vagyok. 3hónapja járok egy lánnyal akiben mindent megtaláltam amit kerestem. A gond az h elég hátrányos helyzetek között élek annak ellenére h a havi jövedelme a szüleimnek meghaladja a 400ezret de anyám elveri kitudja mire... Mind1. 2 szobában vagyunk 4en testvéreimmel és szégyelném a lakásunkat elötte. Tudom h nem anyagias annak ellenére h az ő családja "ugymond gazdag". Az a szomorú h ilyeneken kell gondolkodjak h mi legyen. Mert már nem tudok neki mit mondani h miért nem hozom haza. Miért csak náluk vagyunk meg itt ott. Annyit mondok csak h jobb így. Nem akarom elveszteni ez miatt. Mkt tegyek. Sulival most végeztem. Vendéglátás a dolgozok. Vagyis nyáron szezonba de jelenleg nincs munkám... Nagyon megszerettem és nem akarom elveszteni ez miatt.

2014. okt. 2. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
őszinteség mond el ugyanezt neki mert ha folyamatosan csak lerázod hogy miért nem akarod áthívni az rosszabb
2014. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok h szégyelne ez miatt Mások elött. Hiába érzem a figyelmességét és szeretetét nem egy kapcsolatom ment tönkre ez miatt de őt nem akarom el veszteni
2014. okt. 3. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen miatt elhagy akkor engedd is el,mert akkor ebből tartós kapcsolat úgysem lesz
2014. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Big Poppa ***** válasza:

oszinteseg!

nekem is a baratnom rohadt gazdag (50ezer forintos parfumok, arany ekszerek stb.) en meg anyammal elek egy alberletben megis elhoztam 1-2szer a baratnomet ide, de altalaba naluk vagyunk... ja es a baratnomet csak az erdekelte hogy velem voltm semmi mas

2014. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elöbb utóbb muszáj lesz haza hozzam. A másik dolog a családom maga. Mármint Szüleim... Mind1 lesz ami lesz. Ez nem jó semmiképp ahogy most vagyunk.
2014. okt. 3. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívd át úgy, hogy nincsenek otthon sem a testvéreid, sem a szüleid!
2014. okt. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!