Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell számolni PONTOSAN...

Hogyan kell számolni PONTOSAN a 2 lombik-próbálkozás közötti kötelező 3 hónapot?

Figyelt kérdés

Eddig 4-en 4 féle választ adtak erre.


-2 beültetés között kell 90 napnak eltelni?

-beültetés napjától a stimuláció megkezdéséig?


stb...

Nem mindegy,mert súlyos endometriózisom van,nem lehet késlekedni...


Köszi a válaszokat!


2010. aug. 6. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az orvosoddal beszéld meg mindenképp, hogyan vállalja a kockázatokat, egészségi állapotodat figyelembe véve.

Egyébként én úgy tudom, 3 menstruációs ciklusnak kell a kettő között eltelnie. A 3. vérzésnél már behívhatnak a 2. napon vérvételre. Ha ilyen hamar újra mehetsz, még az egyéb orvosi vizsgálataidból is pár érvényes lesz, nem kell újra végeztetni.

2010. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első lombikom (long) június 30. körül ért véget. A következő szintén az lesz. Azt mondta a doki, hogy szeptemberben menjek vissza, de csak akkor, ha a 21. napom szeptember második felére esik. Ha az első felére, akkor mégegy ciklust meg kell várnom. Remélem, tudtam ezzel segíteni. Endós voltam én is, tavaly műtöttek.
2010. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tényleges leszívás között kell eltelnie a 3 hónapnak.
2010. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha június 30-án ért véget a lombikod,az azt jelenti,hogy aznap volt "eredményhirdetésed",vagy aznap volt beültetés?


Nekem júl. 30-án volt eredményhirdetés,akkor mondták,hogy pozitív lett,DE nem nő úgy a HCG,ahogy kell.


Most azt várjuk,hogy magától elmenjen a baba a menstruációval..,hogy aztán újra kezdhessük az egészet.


Ilyenkor meddig maradhat az ember táppénzen,míg "elvetél"?

Mert ha a méhenkívülis vérzés munkában ér,az nem szerencsés,főleg hogy elég komolyan emelnem kell bent...

2010. aug. 6. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Na most megnéztem neked pontosan a naptárban, június 25-én volt a beültetésem és július 6-án az eredményhirdetésem.

Szerintem maradj otthon táppénzen, amíg el nem dől nálad, hogy hogyan tovább. Nagyon sajnálom, hogy nem maradt meg a babád.

2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most várom a menstruációt,hogy azzal távozzon a kis bébi...

Rossz ezt várni,mikor eddig mindent megtettem,hogy megmaradjon.


Szabin van a házidokim,így a másik nem tudom meddig tartana táppénzen,de nem akarok kiszúrni magammal sem.

Sajnos a terhesség miatt a tünetek azért megvannak,ólmos fáradtság folyamatosan,és a szuriktól meg a sok progeszterontól nem bírom felhúzni a nadrágjaimat a hasamon...

Az ismeretlen jóindulatában nem bízhatok...

2010. aug. 6. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 havi menstruációt mondott a doki, ami ugye a beültetés után 2hét+3 hónap, és a következőben kezdődhet a stimu.
2010. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megjött este...


Köszi a válaszokat!

2010. aug. 7. 09:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá! Fel a fejjel, egyszer nekünk is sikerülni fog! Muszáj optimistán hozzá állni. Az már egy jó jel, hogy sikerült, csak sajnos valamiért mégsem maradt meg. De képes vagy lombikkal teherbe esni és ez már nagyon jó! Sok sikert! Második voltam.
2010. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves második :)


Most már itt a valódi VÁLASZ az orvostól:


ET.-hez képest 3 hónappal későbbi menstruációval lehet kezdeni.

Hogy világos legyen:

júl.21-én volt beültetés,ezért az okt. 21. UTÁN kezdődő menstruációt kell belőni :)

Nekem ha minden jól megy,akkor okt. 29.,így nem kell olyan sokat várni,ráadásul most rövid protokollal megyünk :)

2010. aug. 10. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!