Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek o az igazi?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akit kb egy evvel ez elott ismertem meg.. akkor voltunk parszor randizni, de annyi volt. Neki akkor nemreg lett vege egy hosszabb kapcsolatanak, s meg is mondta, hogy egy ideig nem szeretne kapcsolatot, s nem akarja, hogy velem ugymond felejtse el a baratnojet.. Aztan azota ebbe az evbe mar tobbszor osszefutottunk bulikon.. es beszeltunk is jo parszor, s mindig valahogy ugy erzem, hogy ilyen vagy olyan modon egymashoz kerulunk. Ezen a nyaron el volt koltozve, de oktobertol ujra visszajott, s ittmarad.. Epp a mult heten talalkoztunk egy bulin, de nem beszeltunk sokat.. sztem lehet nem akart sokat beszelni velem, mert lehet latta, hogy egy masik sraccal jottem. Az lenne a kerdesem, hogy rairnek.. es szerintetek tegyem meg?Probaljam meg? En tenyleg ugy erzem, hogy o az igazi... nagyon talalnank egymashoz... s hatha most eljott az idonk (arra is gondolok, hogy szoktak mondani, hogy ket ember van amikor talalkozik... de csak kesobb jon el az ok idejuk.. mert eloszor meg nem voltak felkeszulve egymasra)

2014. nov. 3. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs veszteni valód, max nem jött be az érzésed. De ha nem teszed meg meg fogod bánni, mi lett volna ha...

Írj neki

2014. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beszéljük meg válasza:
Igaza van az elsőnek. Egyszer élsz! Ne mondj le semmiről!
2014. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!