Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar szerelmi csalodasotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar szerelmi csalodasotok? Ha igen hogy tettetek magatokat tul rajta? Vagy micsinaltatok?

Figyelt kérdés

A helyzett hogy volt egy fel eves kapcsolatom nagyon szerelmes vagyok mai napig a fiuba... o is szeret meg allitolag de nagyon messze lakunk egymastol ritkan talalkoztunk o minden heten jart discoba ide oda sokszor ugy ment el hogy hazudott de kesobb ugyis meg tudtam (en persze nem mentem sehova mert nem is ereztem volna magamat jol nelkule) de mindig meg bocsajtottam neki mert szeretem orulten de o most ezek ellenere is azt mondta h hagyuk es o nem akarja ezt igy tovabb

szerintettek mit tegyek? Szerintem az igaz szerelem le gyozz mindent es en harcolnek is erte de o mar nem igy gondolja es nem akar engem!

En mar teljesen depresszios is lettem



2014. nov. 21. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt. Nekem komolyabb segítség is kellett, meg egy barát, akire számíthattam.
2014. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt, és még most sem tettem magam túl rajta
2014. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2014. nov. 21. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt. Inkább koncentrálok az egyetemre, a karrierre, hogy vigyem valamire. Olyan szinten nem bízom már meg a nőkben, hogy valszeg majd prostikhoz fordulok. Házasodni, családot nem akarok, annyira hazárdjátékos még én sem vagyok...
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt. Mai napig érzem az "áldásos" hatását sajnos, mivel elég friss. Ő tepert értem, nem akartam, h könyű prédának nézzen, így 1 hónap után beadtam a derekam...minden téren ő volt nekem az első nagyon szerettem, látszólag jól elvoltunk, aztán egy együttalvós éjszaka után közölte h köszi vége pápá...teljesen ok nélkül, még ő se tudta megmondani, később derült ki h az anyja hatására, mivel, h ezek után is találkozgattunk, mindenki tudta nélkül. Egy ideig jó volt,végülis nem tudom mi volt az a pont mikor valami megszakadt bennem, de totál bekattantam, hogy 1 hétig jóba voltunk, 1 hétig nem. Mai napig nem tudja mit akar, csakkínoz engem, nem tudok tovább léni, nem is kell más ha ő nem lehet...nem tudom mi lesz velem komolyan...
2014. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!