Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar? Van értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar? Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve költöztem szülőfalumtól 300 Km. -re Budapestre. Költözés előtt néhány héttel egy nagyon jó munkatársamnak, barátomnak elmondtam, hogy többet érzek iránta mint barátság. Akkor annyiban maradtunk, hogy még nem tudja, és így váltunk el. Ezt követően nagyon sokat beszélgettünk ahogy előtte is. De csak úgy mint barátok. Kb. 3 havonta járok haza, és a 2. látogatásom alkalmával meg is történt az első csók. Nekem időközben sikerűlt megszereznem álmaim munkáját, és most ebben dolgozom. Már neki is sikerült volna munkát szereznem, többször is, de valamiért nem akar hozzám költözni. Pedig munkanélküli, és nagyon szegény körülmények között él szüleivel, nagyszüleivel, és testvérével egy háztartásban. A kérdésem az lenne, hogy ha szeret miért nem jön, ha nem akkor miért csináljuk ezt már ilyen régen. Szerintetek mit érez, mire gondol, mik a tervei velem? Miért jó az neki hogy ilyen rég távkapcsolatban élünk? Anyagilag is sokkal jobb lenne neki, és azzal élne akit szeret. Márha szeret. 23/F vagyok, ő pedig 27/L.
2013. febr. 10. 03:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Van két teóriám erre:

1. Azért nem akar költözni, mert te olyan "alkalmi" lennél neki. Azaz így hogy ennyi kilóméter elválaszt titeket így akkor "vehet elő" amikor akar és nincsenek kötöttségek mert a távkapcsoalt ugye nem müködik.

2. Azért nem költözik mert minden pasi ztálja ha egy lány és föképp az a lány tartja el őket akit szeretnek. Attól fél hogy ez az anyagi kérdés (jo persze tudom lenne munkája, de a kégli a tied szóval igy is érezné a kiszolgáltatottságot) megronthatná a kapcsolatotokat, és elöször ö önálloan akar elszakadni otthonról.


Döntsd el melyik a valószínübb.

2013. febr. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Azért nem költözik mert minden pasi ztálja ha egy lány és föképp az a lány tartja el őket akit szeretnek."


Azért furamód errefelé meglepően sok "pasi" egész szívesen beköltözik annak a lánynak a lakásába, akivel szeretik egymást. :)

2013. febr. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 03:18


1. Mindenhol vannak kretének

2. Ha nem kretén akkor valószínüleg normális és túl tudja tenni magát az anyagi nehézségek miatt kialakult lelki válságon.

2013. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtató, hogy egy 27 éves nő inkább a munkanélküliséget választja, mint hogy lenne állása és mindezt még úgy, hogy a szerelmével élhetne és az állásért sem kellene küzdeni, mert találnál neki..... Szóval csupa jó nem kell, csak a rossz?!

Próbáld meg otthoni környezetből kirángatni egy hosszú hétvégére hozzád és ott hátha belátja, hogy jobb neki ott veled. Meg jobban is tudnál vele ott beszélni. Én kész tények elé állítanám. Itt a jegy, gyere velem....

2013. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te a férfi vagy? Sajnos el kell keserítenem téged. Így már lehet benne valami, amit Shevy ír. Többször hallom nőktől, hogy ők nem akarnak semmi nélkül más lakásában élni. Szerintem míg munkát nem talál, nem akar feléd ilyen kiszolgáltatott lenni, hiába szereted. És valószínűleg nem MINDENT tőled akar megkapni.

Egy fiatal férfi lassan már még könnyebben beköltözik egy nő lakásába. Ha nem működik, továbbáll, mobilabb.


De egy nő meggondolja százszor, erre alapozza-e az életét? Születik 1-2 gyerek, ottragad, soha nem lesz semmi ami "csak" az övé, ha valami rossz, nem tud elválni, apuka elperelheti a gyerekeket, stb.


Akikkel beszélek, nőkkel, mindegyik akar valami saját "biztos pontot".

2013. febr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó utolsó, csak gondolom ott ahol lakik most a lány semmi lehetőség és ahová meg a kérdező költözött van, mert írta is. Nekem ez a fura nagyon, hogy inkább válassza a munkanélküliséget, mint lépjen és legyen munkája. A mai világban meg csak úgy egy fiatal nőnek saját erejéből szerezni egy lakást.... ahhoz tenni is kell és nagyon jó munkát találni. Nekem ez lány létemre kiábrándító lenne, hogy a párom nem valami ambíciózus, voltam ilyen kapcsolatban és nagyon elkeserítő volt egy idő után, hogy nem mozdult semmit a kapcsolat, az ex nem akart olyan munkát ami havonta hoz neki pénzt, már nem azon voltam, hogy nekünk, hanem neki . Szóval ez egy idő után fel fogja őrölni a kapcsolatot.
2013. febr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értelek, és igen, nehéz a mai világban a fiataloknak, akár lány akár fiú. Hacsak nincs hatalmas mákja, vagy anyuciék nem rakják a feneke alá.

Nem is erről van szó, de talán magához közelebb állót akar a lány, akivel együtt építgethetik a "közöst", nem a készbe beköltözni. Tényleg sok lányt láttam bennragadni ilyen kapcsolatokban, amik aztán elromlottak. Ha ügyes a lány, a felét a nevére íratja, aztán válásnál viszi a lakást, autót, de hát erre nem mindenki képes. Van akinek nem kellene a "másé", holott ő is ott dolgozik, van munkája x éve, együtt újítják a lakást, mos, főz, takarít, tehát sokat fektet bele. De mégse kellene, mert majd azt mondják, egy "anyagias ribi", nem vitt semmit a közösbe, csak harácsolt.

2013. febr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!