Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagyon okos férfiak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon okos férfiak csak hozzájuk hasonló nőkkel jönnének össze? Vagy nem probléma nekik, ha a nő nem zseni?

Figyelt kérdés
Persze, azt gondolom, hogy nem egy vihorászós buta libát akarnak maguk mellé... de zavarja őket, ha a barátnőjükkel nem tudnak pl. bonyolult programozási elvekről vagy hasonlóan magas műveltséget igénylő dolgokról beszélgetni, mert a lány nem elég okos hozzá? Mennyire elvárás, hogy egy nő okos és művelt legyen?

2014. jan. 7. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ingerfüggő
2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg a meghirdetett barátnői poszt betöltéséhez szükséges kritériumokat:)
2014. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
programozási elvek, mint műveltség? :D azok szakmai ismeretek, egy pasi sem várja el, hogy érts a szakmájához.
2014. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő nem tudja a Java programozást vagy legalább 2 másik nyelven programozni, akkor esélye sincs nálam.
2014. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En buta libaval tuti nem jonnek ossze, azert van egy hatar ami ala nem adok, de nem is varom el a paromtol, hogy nem tudom milyen zseni legyen. Ugy fogalmaznek, hogy az elony ha egy lany okos. En matematikus vagyok, es ha a szerint keresnek part, hogy az megertse, hogy en mit is csinalok akkor valszeg nem talalnek.
2014. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak sokkal rugalmasabb ilyen téren.Csúnyán megfogalmazva ők házasodnak lefelé.A nők pedig szinte mindig felfelé törnek csak már egy bizonyos végzettség után már nincs felfelé.Ezért van olyan sok magányos 30 éves nő,akinek csupán karrierje van.
2014. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
92%

én pl -amit a programozásról tudok- az utolsó két páromtól szedtem magamra.

Érdekelt, de mikor már ilyen nagyon mélyen kezdett belemenni, akkor mindig szóltam: "eddig értettem, de most már kezd magas lenni":D

ha nyitott az ember és vágyik megismerni új dolgokat, az sztem mindig jó pont

2014. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Én még egyetemista vagyok, de hozzászólnék. Gépészmérnök hallgatóként kifejezetten nem szeretnék olyan barátnőt, aki szintén ezt tanulja, mert csak versengenénk. De az persze jó lenne ha szintén tanult lenne csak másban. Amúgy a magyar lányokban már annyit csalódtam, hogy ha kimegyek külföldre, ott fogok ismerkedni inkább. 23\F
2014. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

"kimegyek külföldre, ott fogok ismerkedni inkább."


Még csak azokkal fogsz igazán csalódni.

2014. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó: miért?
2014. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!