Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta még nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta még nem szerelmes belém, ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja vagyunk együtt,és bevallotta hogy ő nem szerelmes belém,ilyenkor mit tudok csinálni?Nem mondta hogy szakítsunk,lehet csak egy kicsit lassítani kellene a dolgokokon?Mit tanácsoltok?19/L

2014. nov. 23. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is kéne addig összejönni...
2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Semmit nem tudsz tenni, szerelmes nem azért lesz beléd valaki mert ezt vagy azt teszel, hogy az legyen. Jó esetben előbb-utóbb az lesz magától, rossz esetben meg nem.
2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit lassítsatok a dolgokon, még simán kialakulhat.
2014. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eltelik mondjuk még egy hónap,és ismét ezt mondja,akkor sok értelme nincs ennek a kapcsolatnak.Vagy megvan a szikra,vagy nincs.
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szia!


szerintem ez nem jelenti azt, hogy enm jó veled. én szerelmes például nem tudok addig lenni, míg nem ismerem az illetőt. ha pedig már eltelt néhány hónap, ami bizony akár fél év is lehet - ami alatt végig jól éreztem magam az illetővel - a szerelem kialakul. vagy nem. de ez majd eldől. aggódni felesleges. :) jó irányban vagytok, jártok!


viszont csak "negatív" példának hadd mondjam el egy volt pasim történetát: ő azt AKARTA hogy én szerelmes legyek bele, és nem bírta felfogni, hogy az nem az ajándékoktól meg a sgyorsan menekülőre is fogtam :)

2014. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!