Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl lehet tenni magunkat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl lehet tenni magunkat egy szakításon hogy újra egy pár lehessünk?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, hisz minden bennünk dől el.

Volt egy kapcsolatom, 4 éves. A párom megcsalt, majd elhagyott. Együtt voltak 1 évet, majd újra elkezdtünk találkozni, miután szakítottak. Most ő az aki harcolna értem. Eleinte ez jól is esett, úgy éreztem most végre minden újra a régi lehet, újra boldogok lehetünk. Csak azzal nm számoltam, hogy a felejtés nem könnyű és egyre nehezebb a múlt emléke... Fáj minden ami történt... Mit lehet tenni? Nem tudok már bízni...


2013. dec. 7. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne bízz. Ha egyszer megcsalt, meg fog újra.
2013. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zotanbro ***** válasza:
ne gyere ossze vele.
2013. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
itt nem is csak az a baj, hogy megcsalt, hanem utána nemhogy nem pitizett bocsánatért, hanem le is lépett a csajjal. szerintem otthagyta a csaj, és ha nincs ló, jó a szamár is alapon újra kellesz neki. lehet, hogy kapcsolatfüggő, akinek mindegy, hogy kivel, csak legyen kapcsolata. az ilyenek szokták azt csinálni, hogy nem szakít, ha nem jó a kapcsolat, hanem közben keresgél, és ha megvan a tuti jelölt, akkor lép le, rögtön egy új kapcsolatba. gondolom a csaj most dobta, neki sürgősen kell barátnő, és te vagy a "legkönnyebben" megszerezhető, mivel ti már voltatok együtt. barátnőmmel ugyanezt csinálta a pasija, ő megbocsátott neki és összejöttek, de 1 év múlva szakítottak, mert a srác megint megcsalta...
2013. dec. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

második esély párti vagyok, de ha nem tudsz bízni, annak

1. oka van

2. sosem (vagy csak nagyon nehezen) áll helyre.


Egy ffiben legyen annyi gerinc, ha még le is lépett az illetővel, utána ne csússzon vissza a szánom bánom dumával

Elcseszte.

Nem kicsit.

Nagyon.

2013. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem a csaj hagyta el, hanem rájött hogy velem érezte magát igazán jól. Tudom, mert baráti társaságunk közös, sokan mondták vissza hogy engem hozott fel ha épp összevesztek, hogy velem anno jobb volt. Ő dobta a csajt is, aki mindent megtenne érte... Szóval tudom, hogy szeret. Csak kérdés, hogy meddig....
2013. dec. 7. 18:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ott a hiba hogy egyaltalan szóba álltál vele azok után amit veled tett.
2013. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

ó egyem a szívét, h téged hozott pozitív példának...

de amikor megcsalt és elhagyott, akkor bezzeg nem voltál pozitív példa.

2013. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy ennyire naiv tudsz lenni? Aki szeret nem csal meg és nem hagy el. Hitegetheted magad egy életen át neked lesz rosszabb. Az első adandó alkalommal újra meg fog csalni hisz megtehetjük van egy balek akihez visszatérhet. Bocs de te saját magadat alázod meg ezért tőle sem várhatsz tiszteletet.
2013. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elég idős vagyok már, elhiheted :D Csak még mindig úgy érzem hogy őt szerettem igazán... De abban igazad van, hogy naivság hinni abban, aminek majdnem 0 az esélye...
2013. dec. 7. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!