Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok szeretheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szeretheti jobban a jelenlegit?

Figyelt kérdés
13 éves lány 16 éves fiú... 4 hónapos kapcsolat, a lány 1-2 hónapig csalta a fiút a végén... Ez volt több, mint 3 éve... Most a fiúnak új barátnője van 2,5 éve boldogok együtt, de persze a két lány között voltak kapcsolatai még... Mit gondoltok a jelenlegi lányt szeretheti jobban? A 4 hónapos gyerekkapcsolat még? Köszönöm előre is.

2014. nov. 25. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a jelenlegi lány:)
2014. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem, én az ő barátnője vagyok:)
2014. nov. 25. 10:01
 3/7 A kérdező kommentje:
és fogalma sincs, hogy kiírtam a kérdést..:D
2014. nov. 25. 10:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz emiatt? Több, mint 3 év alatt a legnagyobb szerelmet is elfelejti az ember, pláne ha ilyen fiatal. Hát még ha az a kapcsolat 4 hónapig tartott is. Miért az aggodalom tehát? Nyilván a mostanival jobban érzi magát, ha nem így lenne, nem vele lenne.
2014. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát remélem tényleg nagyobb szerelmet érez iránta...Ők összeillenek.
2014. nov. 25. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

te meg most szereted mi?:D

beszéltek?

2014. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi? nem :D nekem van barátom már 1 éve... barátnőm miatt kérdeztem csak, és ő nem is tudja:D te mit gondolsz, tudsz válaszolni?:)
2014. nov. 28. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!