Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most normális?

Figyelt kérdés
Egy és fél éve járok a párommal és együtt is lakunk és le k**zott azért mert kifestettem a körmöm? Az arcom soha nem festegetem és csak a körmöm azt is nagyon ritkán, És sokszor durván is beszél mi jöhet rá hogy igy viselkedik??

2014. nov. 25. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is értem, hogy miért vagy még vele.
2014. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
hogy T mekkora rib___nc vagy :)
2014. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen veled,akkor nem becsül meg.
2014. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Zéró tisztelet, basáskodás "ő a jani aki megmondja a frankót". Semennyire nem tekint egyenrangú partnernek.


Az ilyet jobb elhagyni de hamar. Ez csak rosszabb lesz.

2014. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bunkó,b_zi,parszt!
2014. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem sok információ, 2 mondatból nem derül ki az élettörténeted babám.
2014. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát mint más hülye lány én is vele ülök mert reménykedem meg sok mindenbe együtt voltunk és szeretem is,de az agyamra is megy a sok vádaskodásaival hogy én ilyen meg olyan vagyok (egy ideje megy ez csak).....és közben én ártatlanul probálom neki is megmagyarázni hogy téved...
2014. nov. 25. 19:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Mikor mondom neki hogy minden lány festi a körmét csak perszeget mintha én egy k** lennék és csak én k*** festem.....
2014. nov. 25. 19:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A csodát azt várhatod, de sztem lépj tovább. Nincs ezen mint túl spilázni.
2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!