Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány és magyar között lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány és magyar között lehet normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok ( nem faji dolgok miatt mondom csak h értsétek ) és van egy cigány lány akivel "nagyon jól kijövök". (ő 17L én 18F) Igényes normális nem az a tipikus cigány sztereotípia. Szerintetek a családja h fogadná ha összejönnénk? Van valami tapasztalatotok-e téren? Engem speciel nem zavar ha nem magyar mert ugyanúgy ember...

2014. nov. 24. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet. Kultúrális különbségek, rokonsági lenézés.

Keress egy magyar lányt, hidd el találsz!

2014. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Az attól függ. Ha rendes, dolgos családban szocializálódott - értsd dolgozó szülők, testvérei is mind "szerelemből" születtek nem segíjke gyarapítás gyanánt akkor minden további nélkül igen. Miért ne? nem vagyok raszista csak annak tűnök.


Akkor nem ha putriban lakik, minden 2.szava bazzeg meg g*có, 23 testvére van, és egész életében azt látta ahogy fater meg muter pihengetne valami rossz kifogással "jáj a vesém de fáj dik devla" meg lomtalanítanak.


De Ő akiről írsz minden további nélkül. Pláne, hogy vannak köztük sokak akik jól néznek ki... Fekete haj, fekete szem instant egy jó pont.

2014. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit az első ír nem teljes egészében helyes, de sajnos mégis nagyon valóságszagú. Ennek ellenére szerintem a ti korosztályotok érett már annyira, hogy ne akadjon fenn egy ilyenen. Hogy az szülőkkel mi lesz, azt nem tudom. Ha a szülei is rendesek, nem lehet baj. Én ismerek egy cigány-magyar párt, akik már évek óta nagyon jól megvannak. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy ott mindkét fél nagyon gazdag, így a cigány lány szülei bőven megütik egy magyar kulturális, művelődési szintjét.
2014. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolnam hogy ha normalis kornyezetből jön a lany akkor igen. De par éve volt egy eset amikor ugyanilyen felallasban a lány brutalisan megolte a ferjet mert az válni akart. Pedig a csaj óvodaban dolgozott,normalis szülőkkel..es mégis.
2014. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet...nekem is cigány barátnőm van persze csak 1/4 családja sem olyan,mondjuk nem örültek de nem azért mert magyar vagyok.. xD
2014. nov. 25. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a családját annyira nem ismerem még nagyon látásból sem de azt hisze h ha olyanok a szülők akkor a gyereken is meglátszik mert ugye akkor úgy van nevelve rendes házban laknak nem a legutolsó putriban mert akkor valószínűleg nem lenne olyan igényes ha mondjuk csak a hangját hallanátok akkor nem lehetne megkülönböztetni
2014. nov. 25. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

LEHET! Anyám cigány, apám magyar. 1989 óta boldog házasok, anyámnak apám volt az első és utolsó, született két gyerekük. Nagyon boldog család vagyunk.

Higgyétek el, nincs akkora különbség a cigányság és a magyarság közt.. Gondoljatok arra, hogy mindkét etnikum magyarul beszél, ugyanolyan ételeket esznek, ugyanabban az országban szocializálódtak. Ne hallgass az idétlenekre, próbáld meg vele, aztán lesz, ami lesz.

2014. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is úgy vagyok vele h ő is csak ember az h honnan jött az nem számít... van egy sztereotípia ami annyira berögzült az embereknek az agyába h már a szó hallatán is kivétel nélkül az ugrik be
2014. nov. 25. 23:01
 9/10 anonim válasza:
Szerintem ha tenleg tetszik es a lanynak meg te tetszel,es ha a lany is tenyleg normalis meg nincs vele semmi baj akkor az nagyon jo!A csaladja meg szerintem nagyon is orulne ha megtudna,hogy osszejottetek mert nem sok "cigany " lany ilyen szerencses!
2015. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából az a legfontosabb hogy a csaj normális legyen, de az is lényeges, hogy a családja se álljon hozzád ellenségesen.


Cigány és cigány közt is nagy különbségek vannak. Pl. a muzsikus cigány családok jómódúbbak, iskolázottabbak a magyar átlagnál, az évszázadok óta Magyarországon élő többi romungro cigány közt is sok a becsületesen dolgozó, élő ember. Aztán vannak olyan cigány népcsoportok is akik meg náluk jóval problémásabbak, ritka köztük a becsületesnek mondható ember.

2015. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!