Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nő életében átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő életében átlagosan hány férfi partner a normális?

Figyelt kérdés

Természetesen nem egyszerre, egy időben gondolom, hanem úgy addig, amíg meg nem találja a végleges partnerét.

Tegnap a párom kérdezősködött az előző párjaimról, hogy kivel mit csináltam, meddig jutottam el, hol ismerkedtünk meg. Vele együtt 7 férfi volt az életemben. De ha az első akart volna élete párjának, valószínűleg ő lett volna az egyetlen. De nem akartak, nem szerettek. Azért volt ennyi.

Nem azért, mert én váltogattam, mert én így szerettem.

Azt mondta, hogy "Neked aztán volt múltad..."

És hogy elgondolkodott a kapcsolatunkon egy kicsit.

Számomra ez elég megalázó volt.

Kitért persze arra is, hogy hol ismerkedtem.

Végigbőgtem az éjszakát, egyszerűen annyira nem tudja, és nem érti, hogy mennyire nehéz volt az egész. Én mindig annyira szerettem, és annyira szerettem volna, ha szeretnek. Igazán. És mindig dobtak. Ezért tartok itt, ahol.

Ez tényleg annyira rossz?


2014. nov. 24. 16:12
1 2
 1/15 Big Poppa ***** válasza:
1...en
2014. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
miért nem a kapcsolatotok előtt tette fel a kérdést? talán féltékeny?...
2014. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetedszerre is rosszul választottál.
2014. nov. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez som mindentől függ. Ha valakinek mondjuk volt 3 pasi, de abból mind ilyen egyéjszakás/ részegenmeg*aszós, akkor az azért más, mintha valakinek három kapcsolata volt az életében és azokkal szex. Remélem érzed a különbséget. Személy szerint én nem itélem el az első típust sem, de ez az emberek többségénél nem így van. Mindenkinek más a "normális" .
2014. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A 7 férfiből 5 hosszabb távú volt, a másik kettő csak ilyen próbálkozás.

Az is baj volt, hogy hazahoztam őket, találkoztak a szüleimmel. Azt mondta: " Te mindenkit hazahordtál?! "

2014. nov. 24. 17:33
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak a saját véleményemet mondom el: Valószínűleg én is hasonlóan reagálnék, mint a barátod. 7 férfi az kicsit sok már. Az, hogy most téged dobtak az meg vagy igaz vagy nem, azért ehhez a 7-es számhoz 2 ember kell, ne akard az exeid nyakába varrni az egészet, mert ez meg pláne nem szimpatikus. Én személy szerint ha bevallanád, hogy igen, egy hülye rib.nc voltam anno, azért lett 7, arra azt mondanám korrekt, beismerte, és a későbbiekben eldől az, hog a mi kapcsolatunk hogyan fog alakulni. De ez az elsimítom, elkenem, másra hárítom dolog nekem akár válóok is lehetne, mert ez a sunyiság és a kétszínűség előjele. Hát nem irigyellek titeket, meg kell mondjam, ilyenkor örülök, hogy nekem nincs kapcsolatom. 24/F
2014. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Nehogy már hülye r...nc legyen valaki azért, mert a jelenlegi párja a 7. Nyilvánvalóan mindegyiket komolyan gondolta, nem csak a lábát dobálta szét nekik, ha még a szülőknek is bemutatta. Én sem tartom magam annak, pedig nekem jelenleg is épp olyan pasi van az életemben, akivel csak szex van köztünk, és eszem ágában sincs hazahozni. A szüleim tudnak róla, hogy van valakim, de tudják azt is, hogy nem ő az, akit hazahozok, mint életem szerelmét. Kérdező: ha a barátod nem tudja ezt feldolgozni és továbbra is megjegyzéseket kapsz tőle, akkor minél előbb hagyd el, és keress egy nyolcadikat. Ne maradj egy tuskóval csak azért, mert szerinte már így is sok pasid volt...
2014. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
7-es, ez az én véleményem volt, és számos férfi ezen a véleményen van, többek között lehet, hogy a kérdező párja is, ez van. Én téged is megértelek, hogy te ilyen lazán veszed a dolgaidat az életeben, hát tedd azt, te tudod. Részemről ez sok, én nem fürdök a kapcsolatokban, tekintve, hogy zéró volt eddig és 24 éves vagyok. Én nem érezném jól magam egy ilyen nő mellett, evvan. Szerintem ha a párjának is alig volt, vagy nem is volt előtte, akkor teljesen jogosan érzi ezt már soknak.
2014. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Hát... Szerintem csak az érzi magát rosszul egy ilyen helyzetben férfiként, akinek kisebbségi komplexusa van és meglehetősen éretlen.

Én ugyan 23 éves létemre 3 férfival voltam, ebből 2 iszonyatos hiba volt, de ha bárki - akivel van köztünk valami - bármi ítélkezős megjegyzést tenne rám (illetve tett volna inkább a múltban, mivel nem téma, mert van barátom), nő létemre szerintem olyat vertem volna be, hogy felszakadt volna a szája, vagy monoklija lesz. :D És ugyanígy jártam volna el, ha 7 pasival lettem volna.

Simán lehet, hogy csak kifogta, ettől nem lesz valaki h_ülye r_ibanc, maximum naiv, és szerencsétlen a férfiak terén. Meg ettől még az érzelmei lehetnek valódiak, és lehet jó partner akár egy életen át.

2014. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mert a leírásod alapján még elég fiatal lehetsz. Ahhoz azért sok a 7.

Másrészt viszont a barátod elég rosszul értékelte a dolgokat. Ha bemutatod a szüleidnek, az neki rossz?

Harmadrészt viszont ezek után miért nem magyaráztad el neki a dolgokat, ahogy most itt?


Mindkettőtökkel van gond, mindkettőtöknek fejlődnie kellene a beszédben.

2014. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!