Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ilyenkor rosszul erzem magam?

Figyelt kérdés
olyan rosszul erzem magam, hogyha baratnom mas fiuk kepeit lajkolgatja... Hasonlo helyzetben mi forog le bennetek?
2014. nov. 25. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene.

Mond neki,hogy ne lájkolgasson idegen fiukat.

2014. nov. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi, nem próbálom irányítani minden gondolatát, megbízom benne
2014. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet nem tart téged féltékeny típusnak. De az vagy! Akkor pedig beszélj vele, hogy ez neked nem pálya, te se nézel más csajokra. Nem jósolok sok jövőt a kapcsolatnak.
2014. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kapásból 50% esély a megcsalásra.


De nálad van ez már 75 is :S

2014. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez ugyanolyan, minthogy a fiúk más lányokat megnéznek az utcán, ha ezt nem tudod elviselni, akkor nem való neked egy kapcsolat. Minden fiú ilyen, ez van...
2014. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%

az a baj, hogy előbb-utóbb jön egy aki jobb és szebb nálad és ő fogja elvinni a csajod... Nem is egyszer. Vagy nem egy alkalomra.


És mindegy mit teszel mindig lesz aki jobb. Jó hír hogy a nálad rosszabbtól úszik át hozzád a övetkező csaj. Mind csak ugródeszkák vagyunk nekik csak 1-1 fok a létrán

2014. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5#

Nem ugyanaz,ő belájkolja.

Ezzel azt jelezve egy idegen fiunak,hogy tetszik neki a kép.

2014. nov. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
#7 Szerintem normális ember nem csinál ebből problémát, de nyilván mindenki másképp vélekedik erről.
2014. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

lehet csak barát vagy ilyesmi nem kell mindig rosszat feltételezni.

engem is zavart mikor a barátom másokat belájkolt..ez van de vége is lett hála a sok féltékenykedésemnek..:/

2014. nov. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

8#

Ha van párom,miért jelezzem én egy idegen embernek,hogy tetszik a képe?:/

2014. nov. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!