Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dönthetnék? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dönthetnék? Nagyon szégyellem magam!

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fél éves kapcsolatom, még gyerekkoromban ismertem meg a srácot és beleszerettem. Haverok lettünk elöször majd ő kiment Angliába, ami egy haverja ötlete volt, hogy költözzenek oda végleg. Ott talált munkát, sokáig nem beszéltünk aztán megint. A szülinapomra hazajött és nagyon közel kerültünk egymáshoz, akkor megcsókolt, és mondta,hogy szerelmes belém már régóta és ha én azt mondom neki hogy ne menjen vissza akkor nem megy vissza. Régóta terveztem hogy ha valamikor visszajön maradásra bírom, így is lett, és ezzel a döntésével hogy velem maradt elveszítette a legjobb barátját is, aki hisztériázott hogy nem maradt vele és értem otthagyta. Fél év boldogság, aztán megismertem egy másik srácot, aki egy bandában énekes. Azonnal megfogott, ijesztő volt, de a megtévesztésig hasonlított (nem tudom mennyire ismeritek) a kárhozottak királynője című filmből Lestatra. Nem dumáltam vele olyan sokat, de sokszor megérintett és ha a közelében voltam nem tudtam magamon uralkodni, majd megvesztem egy érintéséért. Végül egy este, szakadó esőben ott álltam a háza előtt, hogy tisztázzuk, hogy mi van, erre megcsókolt én pedig nem tudtam leállni, az ösztöneim vezettek és lefeküdtem vele. Ez 2 napja történt. Azóta a telefont sem veszem fel a barátomnak, aki persze nem tud semmiről és nem tudja mire vélni a viselkedésem. Nagyon szégyellem is magam persze, de nem tudtam akkor uralkodni magamon és szerintem most sem tudnék...Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mit tegyek? 19 é. lány.

2014. aug. 28. 01:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Darude - Sandstorm
2014. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%

Csak hogy kapj egy normális választ.

Szerintem el kellene gondolkodnod, kivel akarsz lenni. Lehet ez csak egy megingás volt, és a párodat szereted továbbra is. Vagy már nem szereted, mert nem tudtál megálljt parancsolni magadnak, ami sajnálatos, de megtörtént.

Lehet egyikkel sem kellene lenned, hanem tartani egy csöpp szünetet.

Sok sikert!

17L

2014. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha ő tette volna ezt veled, akkor te mit várnál el tőle?
2014. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
bas zdmeg...
2014. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Ismerem a filmet, Lestat jó pasi. ;)


Egyébként már az elején elszúrtad. Ha valakit szeretünk, nem kérünk tőle olyat, hogy hagyja ott a munkáját, ami olyan mint a levegő a jövőhöz. (Az én párom is külföldön dolgozik.) Vannak dolgok amiket tűrni kell és kész. Bármennyire fáj, reálisan kell gondolkozni és hidegen ítélni.


Pár dolgot kihagytál a sztoriból:

Lestat tudja, hogy van barátod?

Mert ha igen és ennek ellenére lefektetett....Ha őt választod nem lesz hosszú a dolog. Plusz, az ilyen pasik mindig kapnak csajt.


Ha elmondod mit csináltál, össze töröd a párod szivét. De értelmes ember lévén, ő is számításba kellett hogy vegye, lehet, nem lesz holtomiglant-holtodiglant.

Ha nem mondod el és lenyeled magadban, talán a bűntudat ezek után hűségessé tesz. Kivéve, ha kiderül. Akkor patália.


De most egyébként mit is akarsz? Megszerezni a szexi vámpírt? Vagy azt, hogy bocsásson meg a párod?

Ha nem miattad maradt volna itt a párod, akkor könnyebb lenne?

2014. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Hallod...előző vagyok.Komolyan mondom felidegeltél így 1:36 percre.Konkrétan elcseszed egy srác életét,még ha ő is ajánlotta fel korábban,hogy a kedvedért marad? Mekkora egy gyásznőstény vagy.Nem tudtál magadon uralkodni jó duma.Nem veszed fel a telót se,hagy aggódjon. Figyi képzeld el magadban az egészet úgy,hogy te vagy a barátod.Remélem idegtépő pillanataidat éled most.Szégyelni nem kell magadat,felesleges,az nem old meg semmit.szerezz a gyereknek munkát külföldön,meg hozd helyre a kapcsolatot a barátjával,aztán hagyd ott a francba,és menj sétálj el a naplementében a kis rocksztároddal
2014. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
bocs,előző előtti voltam* a basz dmeges...
2014. aug. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
3%

#7-es, nagyon érzéketlen és bunkó vagy.

a kérdező nem lélekbetiprást, hanem tanácsot kért. senkit sem érdekel a véleményed, ha nem a kérdésre válaszolsz... nem kellene így lehordani. mindenki hibázhat, hiszen emberek vagyunk.

2014. aug. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
bezzeg ha veled történne valami rossz,pontosabban olyan rossz amit más okoz neked,akkor csak néznél ki a fejedből mi?Kicsit akkor talán több is eszedbe jutna ennél a bölcsességnél,hogy :"hát...történnek balesetek"
2014. aug. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Amúgy adtam tanácsot a válaszom végén.Szerezzen munkát a gyereknek,meg a barátját szerezze vissza,ő meg sétáljon el a vámpírral
2014. aug. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!