Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy lelkiismeret-furdalásom van szex után?

Figyelt kérdés
Egyszerűen negatív érzések öntenek el, nem bírok tükörbe nézni sőt még gondolni sem akarok rá.Pedig magát az aktust élvezem,de amint vége... Mi okozhatja? 22l
2014. okt. 8. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A szex bűn. Ez magyarázatot ad rá.
2014. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert így fogod fel. Ne tedd! L
2014. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valóban vallásos vagyok de egy komoly párkapcsolatban élek, nem fűvel-fával fekszem össze, tehát nem tartom akkora bűnnek, legalább is tudatosan nem tartom annak...
2014. okt. 8. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
nem fogod fel így, de az ostoba vallásosság ezt nyomta bele a tudatalattidba.
2014. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RRR ***** válasza:

mert szégyelled utólag a vágyadat magad előtt

szokj le róla

marhaság

élvezd

2014. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért a vallásosságomat illetően kikérem magamnak...Egyáltalán nem tartom ostobának azt,ha hiszek abban,hogy van valaki aki nálam hatalmasabb és aki vigyáz rám akkor amikor senki nincs velem és segít nekem amikor én sem tehetek semmit magamért.Nekem egy kampó a hit,amibe kapaszkodom de ez nem jelenti azt,hogy holmi vallásos fanatikus lennék.
2014. okt. 8. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a lényegre válaszoltál. Lehet kicsit erősen fogalmaztam nem ítéllek el azért mert vallásos vagy.
2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az hogy hiszel Istenben az jó dolog. de az hogy a saját szükségleted kielégítése miatt bűnösnek érzed magad az gáz.

ha eszel, utána is bűnös vagy?

miért lenne ez bűn,ha a pároddal vagy együtt.....

semmi logika nincs benne.

idióta vagy ennyi. szenvedj akkor ha neked így jó.

2014. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Idióta lennék azért mert attól félek,hogy hedonista életmódotba esek át ha mindent megengedek magamnak ami jól esik? Én csak bizonyos erkölcsi határokba űtközöm aminek nem tudom,hogy feltétlenül vallási okai vannak e, szerintem nagyban közrejátszott a neveltetés is, illetve a belém oltott értékrenszer,viselkedésminta. Soha nem tudtam a szüleimmel ilyenekről beszélni, soha nem vittem haza fiút sem.Lehetséges ,hogy lelkileg nem vagyok elég érett ehez az egészhez.


Na szép, végül önmagamat pszichoanalizálom... azért köszönöm a jószándékú válaszokat is.

2014. okt. 12. 13:39
 10/10 anonim ***** válasza:

az enyém is jó szándékú volt. csak épp nem a simogatós fajta.

gondolkodj már el. 22 éves vagy. nem 5.

felnőtt ember. ha valami neked nem jó, akkor változtass. ennyi. nem a szüleidnek kell megfelelni, hanem magadnak. és az nem hedonizmus,hoyg szexelsz.

a hedonizmus az,ha megfeledkezel a kötelességeidről, és csak a te saját örömöd kielégítése a fontos. legyen ez szextől függetlenül bármi

2014. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!