Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két srácot szeretek, mindkettő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két srácot szeretek, mindkettőnek vannak negatívumai és pozitívumai, és nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, meglátásaitokra. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az egyik sráccal fél éve járok, már két hónap után összeköltöztünk, és nagyon jól ki is jövünk, amíg nem jönnek szóba a pénzügyek. Nem jár iskolába, de dolgozni sem akar. Neki és a bátyjának az anyukájuk fenntart egy lakást, hogy ő nyugodtan élhesse a kemény mindennapjait, ugyanis keményen dolgozik hogy a semmittevő fiait eltartsa. Azért költöztünk össze olyan korán, mert úgy volt hogy a családja külföldre költözik, és nem akartunk elszakadni, eltervetzük hogy dolgozni fognuk, hogy legyen alapja a közös életünknek. Máig nem keresett munkát, megmondtam neki másfél hónapja, hogy ha nem talál munkát nyár elejéig, itthagyom. Megkérdeztem egyik reggel hogy keresett e munkát, azt válaszolta hogy nem. Alig egy hónap van nyáriszünetig. Egésznap sírtam, próbáltam túljutni ezen hogy ennyire nem tesz semmit,

másnapra kiderült hogy rengeteg munkalehetősége van. De én már elég régóta csalódok benne folyamatosan, félek hogy mindig ennyire számíthatok majd rá. A másik fiú az egyik haverom a suliból. Általábn a fiúkkal jobban kijövök, szóval többnyire fiúkkal szoktam lógni. Vele is sokat vagyok, de észrevettem hogy amikor meglátom, elmosolyodok. Ha nincs ott akkor hiányzik, ha vele vagyok mindig jó a kedvem, és elmulasztja azt a nyomorult érzést, amit a barátommal kapcsolatban érzek. ő viszont BMXes, tudom hogy ha vele lennék, nem lenne nagyon ideje rám, és ez egy idő után biztos zavarna.

Ha külső szemmel egyszerűnek látjátok a helyzetet, az pont azért van, mert külső szemmel nézitek. Szóval két fiú. Az barátomat szeretem, sok jövőbeli tervünk van, de ő csak akkor cselekszik, ha tudja hogy az utolsópillanata van rá. A másik fiú jelenléte boldoggá tesz, ha beállítok hozzá akármilyen későn, mosolyogva fogad, tud a barátomról, de tapintani lehet a levegőben hogy ő is úgy érez irántam.

Kiváncsi vagyok ti mit tennétek egy ilyen helyzetben. Az értelmes válaszokat előre köszönöm.



2012. máj. 19. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Két embert nem lehet szerelemmel szeretni. Csak egyet.


Csapj az asztalra. Mondd meg a barátodnak, hogy vagy munkát keres (nem holnap, nem holnapután, még MA) és dolgozni fog értetek, vagy pedig otthagyod. Ha erre nemet mond, akkor nem szeret, hagyd ott.

2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Johnny B. Goode ***** válasza:

Kedves rinngo!

Partiztasd be magad velük és figyeld meg, hogy melyik a figyelmesebb! Az mindent megmutat.

2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én dobnám a pasit s a bmxest választanám..Nehogy már te tartsad el mert neki nincs kedve dolgozni..nekem sincs, mégis dolgozom..senki sem jokedvéből dolgozik...
2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dobd ki az anyján élősködő srácot, ha ennyire képtelen, hogy elmenjen dolgozni, úgy, hogy még lehetősége is lenne rá, akkor semmi értelme. Ha később esetleg családot alapítanátok, akkor is hagyna éhen halni a gyerekkel együtt, mert lusta dolgozni?
2012. máj. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le a barátomról, hogy vele igazán önmagam lehetek. Gondoljatok nyugodtan a legszélsőségesebb cselekedeteitekre is. Ha úgy tartja kedvem, country zenére táncolhatok a nappali közepén, és tudom hogy így fogad el. Sóval ezért nehéz, mer tilyen még nemvolt hogy teljes mértékben önmagamat adhattam volna. Annyira önmagamat, mintha egyedül ücsörögnék egy szobában, és azt csinálnék amit akarok, mert senki sem lát. Csak ő látja, elfogadja, nevetgél rajta, meg ilyesmik.
2012. máj. 19. 22:20
 6/12 Johnny B. Goode ***** válasza:

Nevetgél?

Lehet, hogy szipus?

2012. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért, a bmx-es lány nem ilyen? Akkor szerintem inkább neveld meg a barátodat :D legyél kemény :D de komolyan :D
2012. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
upsz, fiú* xDnem lány
2012. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

22:09: Az első kijelentésed hülyeség


Én megvárnám a nyár elejét, hátha keres munkát az ingyenélő, ha nem akkor kidobnám.

2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Johnny B. Goode ***** válasza:
A második viszont már TOP-os, nem? :)
2012. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!