Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek csak az a megoldása, ha megszakítunk minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam, nagyon szeretek vele találkozni, beszélgetni, fontos nekem, de párkapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, próbáltuk, de az nem ment. Ő viszont szerelmes belém. De nagyon rossz lenne, ha már nem találkoznánk, hiányozna.

2014. nov. 27. 09:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ne csak magadra gondolj...a fiú egy idő utan megzavarodna mert ö nemtud csak baratkent radnezni foleg hogy szerelmes beled..
2014. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan fájni fog neki, de mindkettőtöknek jobban megéri hosszú távon.
2014. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de azt mondta, neki az a legrosszabb, ha nem találkozunk, így neki könnyebb..
2014. nov. 27. 09:29
 4/22 anonim ***** válasza:
szerintem érzelmileg zsarol. minden csoda 3 napig tart. majd talál valakit, aki viszont szereti őt és nem kinlódtok így.
2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, hogy minek tetted fel a kérdést...
2014. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mert nem tudom, mit csináljak, oké, hogy ezt mondja, de nem vagyok benne biztos, hogy így is van...teljesen össze vagyok zavarodva
2014. nov. 27. 09:35
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit akkor nem kell erőltetni, mert annál rosszabb lesz.
2014. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
De ezért ne maradj mellette. A szánás nem éppen egy jó alap egy kapcsolathoz. Tök mindegy, hogy azt mondja, hogy inkább hosszan szenvedne mint egyben megélni az elszakadást, fiúból van, túl fogja élni. Ne kínozd.
2014. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

Úgy néz ki a fickó tökéletes, csak gondolom a külsejével van némi probléma, mármint, hogy nem egy kigyúrt jóképű srác, így dugni nem tudnál vele.


A csajok hihetetlen mód ki tudják használni az embert, te is ezt szeretnéd, hisz ez a mondat: "nagyon jól érzem magam, nagyon szeretek vele találkozni, beszélgetni, fontos nekem" , is azt sugallja, hogy mint barát, aki kinyalja a segged, meg mint érzelmi szemetesláda, úgy megfelel neked, tehát te mindent megkapsz tőle, míg ő jóformán semmit. Ezért is nehéz elengedni, hisz neked csak hasznod származik belőle...

2014. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
a beszélgetés annyit tesz, hogy kölcsönösen meghallgatjuk a másikat..ez nem egyoldalú dolog
2014. nov. 27. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!