Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek csak az a megoldása, ha megszakítunk minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam, nagyon szeretek vele találkozni, beszélgetni, fontos nekem, de párkapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, próbáltuk, de az nem ment. Ő viszont szerelmes belém. De nagyon rossz lenne, ha már nem találkoznánk, hiányozna.

2014. nov. 27. 09:24
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
és jóképű a srác, de itt most nem ez a lényeg
2014. nov. 27. 09:50
 12/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogyha szerelmes akkor ha nem lat akkor meg szerelmesebb lesz:-)
2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
#9: Háhá! Zöld kezecske!
2014. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
# 12/13 én is ezen gondolkodtam, ha nem lát, akkor beindulhat egyfajta idealizálás..
2014. nov. 27. 10:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha meg lát akkor soha nem fog mást keresni/találni mert mindig abban fog reménykedni, hogy Te majd megsajnálod/meggondolod magad.
2014. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
sehogy se jó ez...
2014. nov. 27. 10:07
 17/22 anonim ***** válasza:
Mi a bajod vele? Miért nem tudnál párkapcsolatot elképzelni vele?
2014. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
szeretem, de nem tudtam szerelmes lenni..
2014. nov. 27. 12:02
 19/22 anonim válasza:
Ha tudod, hogy szerelmes beléd, szerintem akkor leszel korrekt, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Az ő közeledése mögött mindig ott lesz a reménykedés, hogy talán lehet belőle vmi. Nehéz lesz neked is de ha szereted, mint barátot, ezt kell tenned szerintem.És lehet idővel tényleg tudtok barátként működni, ahol már ő is csak a ként tekint rád.
2014. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom , nagyon meg fogja szenvedni a srác.

Nekem annyival más volt hogy azért mi közeledtünk sexuálisan egymás felé. A végén pedig meg szereztem magamnak a csajt. Végén pedig ő könyörgött nekem hogy maradjak vele. :)

2014. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!