Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek csak az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek csak az a megoldása, ha megszakítunk minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jól érzem magam, nagyon szeretek vele találkozni, beszélgetni, fontos nekem, de párkapcsolatot nem tudnék vele elképzelni, próbáltuk, de az nem ment. Ő viszont szerelmes belém. De nagyon rossz lenne, ha már nem találkoznánk, hiányozna.

2014. nov. 27. 09:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egy időre mindenképp az a legjobb, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot.

Annak idején egyszer volt egy fellángolásom pár közösen eltöltött éjszaka után - és nagyon szenvedtem. Én magam döntöttem úgy, hogy egy időre eltűnök a képből, mert a pasi nagyon szeretett mint barátot, de ennél nem volt több. Kellett 1-2 hónap, mire lenyugodtam, és én is csak barátként tudtam ránézni. Ő észrevette hogy kerülöm, és bár hiányoztam neki, megértette. Neki azóta több barátnője is volt, én szerelmes lettem és férjhez mentem. A barátság azóta is tart. Már 6 éve:)


Ha folyton találkoztok, nem, vagy csak nehezen fog tudni elfelejteni. Gondolom ha szereted mint barátot, akkor fontos neked hogy boldog legyen. Márpedig, amíg együtt lógtok, és ő szerelmes, erre szinte semmi esély nincs.

2014. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ne legyél önző,hagyd,hogy más lány tegye boldoggá ha már te nem szereted úgy.Ezt velem is eljátszották és igen undorító dolog,mert azt hittem,hogy lesz valami vártam,más lányra rá se néztem aztán egyszer csak mondta a lány,hogy nem lesz semmi. 18/F
2014. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!