Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy embernek más tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy embernek más tetszik, (de azzal nem tud összejönni) akkor létezhet hogy belém szeret?

Figyelt kérdés
nem úgy mint második választás, hanem igazából összejönni.
2014. jún. 23. 11:20
 1/5 BlackSword ***** válasza:

Ez szánalmas, hiába is magyarázod, az még szánalmasabb...


Nem vagy Te pótlék!!!

2014. jún. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik! Sok sikert :)
2014. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii:) bizom benne
2014. jún. 23. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:

velem történt már ilyen. a legjobb barátnőm tetszett neki, de ő a barátnőmnek nem. nagyon furcsa volt az elején és tényleg egy pótléknak éreztem magam. de akkora szerelem lett belőle, hogy csak na. majdnem összeházasodtuk, de végül én szakítottam. azóta is sajnálom egy kicsit, viszont a legjobb barátnőmmel még mindig a legjobbak vagyunk.:)

szóval minden lehetséges:D

2014. jún. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nagyon aranyos és szép történet! :) szerencsés vagy. én is hiszem, hogy bármi lehetséges, nem érdekel ki mit mond :)
2014. jún. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!