Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Foglalkozzak olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak olyan emberrel aki csak szeret de nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Szeret velem lenni, stb de az ő szavaival élve nincs rózsaszín ködben és sosem volt mással se nem az a természetű ember ( ami igaz is ) de én azt hiszem szerelmes vagyok belé, pár hónapja együtt vagyunk én 18 éves vagyok ő pedig 29. Beszéltünk sok mindenről, gyerek stb. Ha nem most de ha jó pár év múlva együtt leszünk akkor én eltudom vele képzelni ( Lehet ő is erre nem kérdeztem még rá). De szerintetek megéri egy ilyen ember mellett maradnom (ezekben az években) aki nem szerelmes belém? Később én ezt megbánhatom? Akár már cska az miatt is ha nem ugy alakulnak a dolgok, hogy együtt maradunk ezeket az éveimet "elb..sztam"?? Mivel nagyjábol 5-6 év mulva szeretne gyereket utána már nem.. És ez szerintem egyenlő azzal hogy akkor addigra egy komoly kapcsolatot szeretne kialakitani akár már velem is. CSAK erre a kérdésre válaszoljatok kérlek, ne kombináljatok a korkülönbséggel mit keresek mellette stb.
2014. okt. 6. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki kb ezt, hogy szivesen lennél vele, de ha ô biztosan nem akar, akkor most mondja.
2014. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Szerintem,bár azt mondják a szerelem egy idő után átalakul,de h már az elején sincs... Én voltam így egy kapcsolatban,hogy nagyon szerettem,de nem voltam szerelmes. Én sem vagyok könnyen szerelembe eső fajta. Aztán annak a kapcsolatnak vége lett,és jött más,na az szerelem volt.

Nem nagyon lehet összehasonlítani a kettőt,mert pl az első ha nem találkoztunk,hiányzott,de megvoltam,még a második,sokkal intenzívebb volt az egész.


Én nem lennék olyannal,aki nem szerelmes,mivel átéltem a különbségeket.

2014. okt. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, előtte egy barátom volt ő halálosan szerlemes volt belém én viszont nem. De az is különbség, hogy ő nem ez a fajta ember, kicsit keményebb és ridegebb ugyanúgy szeretget meg sokat vagyunk együtt de sajnos mikor veszekszünk meg ahogy egymáshoz hozzáállunk kijönnek a különbségek amik nem tudom hogy a korkülönbség miatti "komolyság" miatt is, meg a személyisége miatt is jelent valamit? Mert engem sokszor megbánt dolgokkal ami ha a személyiségéből adódik meg tudom érteni és kezelni stb bonyolult. De ha ez a bántós dolog abból adódik hogy nem szeret akkor biztos hogy nem udom neki elviselni éveken keresztül mert kiöl belőlem mindent....
2014. okt. 6. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ridegebb vagyok:D,ugyanakkor bántó azért nem. Azzal sem,akibe nem voltam szerelmes.Lehet picit közrejátszik a korkülönbség is:),bár írtad,h ebbe ne menjünk bele,de az azért szerintem máshol tart nagy általánosságban egy 18 és egy 29éves. Báár erre is tudok ellenpéldát,ismerősi körben és működik köztük pár éve már. Titeket meg nem ismerlek:) Én anno éretlen lettem volna szerintem hosszútávon egy 29éveshez. De erről igazából vele kellene beszélned,hogy neked rosszul esik,ha így reagál le dolgokat stb. Aztán csak elgondolkozik rajta.
2014. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A bántó dolgok a személyiségéből adódóan jönnek. Csak ez ugy jön ide szeirntem, hogy akit szeretek próbálok kicsit odafigyelni hogy mit mondok és mikor. Nah ő vagy leszarja, vagy pedig utólag hosszu magyarázás után rájön hogy marha volt és tényleg nem kellett volna ezt mondania. Szeirnted érdemes vele foglalkoznom? Megbecsül a maga módján stb tényleg, de ilyen a természete a stílusa stb. Én meg egy elég szeretet éhes ember vagyok és hiába szeretget stb, ha ez néha a viselkedésén kijön
2014. okt. 6. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha csak szeret, de nem szerelmes, akkor benne van a pakliban, hogy bármikor beleszerethet másba, és itt hagyhat. Én nem vállalnám be ezt a kockázatot. Te neki SOHA nem leszel a szerelme, a felesége, akiért bármit megtesz, hanem csak valaki leszel ,aki mellett megállapodott, mert nem akar egyedül megöregedni. Neked még van csomó időd megtalálni azt, akivel szeretitek egymást, és boldog házasságotok lehet.

Ha ezzel a sráccal eljutnátok a gyerekig... majdhogynem biztos vagyok benne, hogy válás lenne belőle. Még azok is elválnak, akik eleinte fülig szerelmesek voltak egymásba. Nem ez a hosszú kapcsolat titka. Előbb utóbb biztos hogy lesz valami, amiben nem fogtok tudni megegyezni.

2014. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy a hatosnak van igaza. :/
2014. okt. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos igazad lehet.. :( Majd ezekre a dolgokra rákérdezek csak nem szerettem volna magam kiröhögtetni hogy már ilyenekkel foglalkozok pár hónapnyi kapcsolat után, és ennyi idősen.. Most egy durva veszekedésen vagyunk túl ugyhogy még várat magára a dolog de ez miatt és kérdőjeleződött meg bennem ez az egész dolog, hogy hiába Imádkoztam ilyen emberért mint ő, ha a legjobb éveimet meg elpazarlom.. Csak bennem él az az egész hogy egy ilyen embert aki mind felfogásban és külsőségben egyezik az én felfogásommal,ízlésemmel nem igen fogok találni..:( Még eltekintve a hibáin is( igaz nekem is vannak mint minden embernek...)
2014. okt. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!