Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tartsam meg a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főként lányok válasza érdekelne. A kérdésem, hogy hogyan is tartsam meg a barátnőmet, ha már megszereztem. 5 hónapja vagyunk együtt. Mint azt tudjuk a csajok többségének (tisztelet a kivételnek) nem kell az a pasi, aki nyíltan elmondja, mit érez és kedveskedik. Valamiért a bunkó stílus jön be nekik. Nem kell olyan válasz, hogy "nem a bunkók jönnek be" stb., mert mint mondtam, tisztelet a kivételnek. Nem mindenki ilyen. Én a barátnőm meghódításakor anno egy köztes utat választottam. Tudtam, mikor kell bunkónak lenni, ahogy azt is tudtam, hogy mikor kell kedvesnek lenni vele. Én alapjában egy romantikus, őszinte pasinak tartom magam, de tudok bunkózni is, ha az kell a csajoknak. Na most. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan is tartsam meg ezekután? Bejött a kevés bunkózás, kevés kedvesség, hogy összejöjjünk és 5 hónapja együtt is vagyunk, de őszintén szólva nem akarok elszúrni semmit. Most, hogy viselkedjek? Bejön nektek csajoknak, ha folyton elmondja a pasitok, hogy mennyire szeret, virágot visz, origami rózsát hajtogat, verset ír nektek, vagy ez sok? Mégis, hogy a fenébe lehet benneteket megtartani, hogy az a bizonyos tűz ki ne aludjon? :) Egyébként a barátnőmmel mindketten 20 évesek vagyunk. Remélem kapok valami klassz választ a kérdésemre. Köszönöm előre is! :)

2014. nov. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő más.Nem tudjuk a te nődnek mi jön be.Én szeretem a verseket viszont a párom mondta hogy az exe kinevette.Szóval vele beszéld meg!
2014. nov. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd, legyél őszinte, ne hazudj, ne veszekedjetek, és próbálj változatosságot vinni a kapcsolatba, hogy ne legyen egyhangú :D lehetsz előzékeny és figyelembe veheted hogy ő mit akar, de ne mindig

ezen kívül az hogy ki mit szeret típus függő, én pl nem szeretem a virágokat, és a versekért sem vagyok oda :D bár jól esne hogy gondoltál rám

20L

2014. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok, de remélem, nem baj ha elmondom, amit gondolok:

Idővel rájössz majd, hogy a legjobb az, ha önmagadat adod, és nem taktikázol. Nehogy már előre elkészített terv kelljen ahhoz, hogy valaki veled maradjon. Ha elhagy, nem vagytok egymáshoz valók hosszú távon. Ne aggódj, a legtöbb esetben így van.

Lehetsz kedves, figyelj oda rá, de az odafigyelés nem feltétlenül azt jelenti, hogy napi ötszázszor elmondd neki, hogy szereted, mert akkor ez a szó is elveszíti a jelentését. Az odafigyelés azt is jelenti, hogy vedd észre, mikor kell neki levegőt hagyni. Szerintem az hülyeség, hogy néha bunkózni kell vele, mert azt szereti... Egyszerűen nem kell túlnyálazni, mert egy idő után az rém idegesítő lehet bárkinek. Meg kell tanulnod olvasni a reakcióiból.

2014. nov. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődet kérdezd meg! Ès ne görcsölj azon, hogy meg fogod-e tudni tartani. Ha szeret, akkor veled marad, ha nem, akkor meg úgyis mindegy.

Egyébként mire gondolsz "bunkózás" alatt? Az kell a nőknek, hogy határozott légy, ne legyél papucs, ès ne engedj neki mindenben - ez azonban nem egyenlő a bunkózással. Ez csak annyit jelent, hogy van önbecsülésed.

2014. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kettő választ a harmadikat pedig különösképp!

Van benne ráció. Az előbbikből megfogadok egy csipetnyit, a harmadikból pedig egy jó nagy marékkal. Köszönöm! :)

2014. nov. 29. 12:10
 6/11 A kérdező kommentje:
És köszi a negyediknek is :)
2014. nov. 29. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Négy szemközt beszéld meg vele. És ha valaki igazán szereti a másikat és fordítva, akkor nem fogják elhagyni egymást! :)
2014. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából szinte mindent leírtak előttem.Tényleg az a legfontosabb,hogy önmagad maradj a kapcsolatban,természetes légy.Aki így nem szeret,amilyen vagy,az akkor sem fog,ha szerepeket játszol.Nem kellenek a szélsőségek,én speciel utálom,ha valaki bunkó,és az sem egészséges,ha megfojt a szeretetével.Arany középutat kell találni.
2014. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ami számomra hosszútávon nagyon fontos, hogy a szerelmem a legjobb barátom is legyen egyben. Hogy bármit meg tudjak vele beszélni, lehessen vele hülyülni, legyenek közös témáink, érdeklődésünk és ne csak bámuljuk egymást szerelmesen.

A bunkóságról: Én nem szeretem, ha valaki tapló. Az irónia és az ízes, szarkasztikus humor, na az más tészta, az bejön. Nekem is elég csípős nyelvem van, szeretek ugratni másokat VICCBŐL. De azonnal abbahagyom, amint látom, hogy a másiknak már nem poén a dolog és tudok bocsánatot kérni. És ugyanezt várom a páromtól is. Én bírom, ha valaki tud intelligensen csipkelődni, ahogy azt is, ha megmondja, ha valami nem tetszik. De a direkt bántó és sértő viselkedést nem tűröm.

2014. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hadd mondjam el sokat tapasztalt vén róka létemre, hogy mi a véleményem.

Ez a "Mint azt tudjuk a csajok többségének (tisztelet a kivételnek) nem kell az a pasi, aki nyíltan elmondja, mit érez és kedveskedik. Valamiért a bunkó stílus jön be nekik." akkora marhaság, hogy a fal adja a másikat. Tudod, mi kell a nőnek, kérdező? Az hogy nőnek érezze magát melletted! Reggel, délben, este egy-két szép szó, udvarlás, kedveskedés. Ettől nem papucs leszel, hanem FÉRFI. Ő pedig egy boldoggá tett NŐ lesz. Az ilyen soha nem cserél le, úgy kell majd levakarnod, ha meguntad.

2014. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!