Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tartsam meg a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főként lányok válasza érdekelne. A kérdésem, hogy hogyan is tartsam meg a barátnőmet, ha már megszereztem. 5 hónapja vagyunk együtt. Mint azt tudjuk a csajok többségének (tisztelet a kivételnek) nem kell az a pasi, aki nyíltan elmondja, mit érez és kedveskedik. Valamiért a bunkó stílus jön be nekik. Nem kell olyan válasz, hogy "nem a bunkók jönnek be" stb., mert mint mondtam, tisztelet a kivételnek. Nem mindenki ilyen. Én a barátnőm meghódításakor anno egy köztes utat választottam. Tudtam, mikor kell bunkónak lenni, ahogy azt is tudtam, hogy mikor kell kedvesnek lenni vele. Én alapjában egy romantikus, őszinte pasinak tartom magam, de tudok bunkózni is, ha az kell a csajoknak. Na most. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan is tartsam meg ezekután? Bejött a kevés bunkózás, kevés kedvesség, hogy összejöjjünk és 5 hónapja együtt is vagyunk, de őszintén szólva nem akarok elszúrni semmit. Most, hogy viselkedjek? Bejön nektek csajoknak, ha folyton elmondja a pasitok, hogy mennyire szeret, virágot visz, origami rózsát hajtogat, verset ír nektek, vagy ez sok? Mégis, hogy a fenébe lehet benneteket megtartani, hogy az a bizonyos tűz ki ne aludjon? :) Egyébként a barátnőmmel mindketten 20 évesek vagyunk. Remélem kapok valami klassz választ a kérdésemre. Köszönöm előre is! :)

2014. nov. 29. 11:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat. Ezek alapján sokkal könnyebb lesz. Sok választ adtatok, melyekre én is gondoltam és ezek által sokkal-inkább úgy gondolom, hogy így is fogok tenni. Köszönöm mindenkinek! :)
2014. dec. 2. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!