Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális az a srác, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt huszonévesről van szó, aki szerelmes egy csajba régóta, miközben barátnője van. Olyanokat mond a csajról, hogy ő a mindene és hogy őt akarja majd elvenni feleségül… Kérdezzük mi lesz a barátnőjével, azt mondja kit érdekel ő már, meg ajánlgatja másnak, hogy az övé lehet…de nem szakít vele. A csajnak pedig (akit állítólag szeret) legutóbb nem válaszolt az üzenetére, mikor pár hónapja egyszer írt neki. Ti hallottatok már ilyen elmebetegről? mert ez már szerintem annak számít...

2014. nov. 29. 16:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Állítólag a barátnője miatt nem mert válaszolni a csajnak (így nem hajthat rá, hogy hivatalosan kapcsolatban van), de ez nekem nagyon abszurd. Szerintem szimplán gyávaságból, mert fél a visszautasítástól. Bár ő látszólag biztosra veszi, hogy viszont szereti a csaj. Fel is hívhatná, mert a számát is tudja. A tesója hiába próbálta rábeszélni, hogy hívja fel vagy írjon neki, ezért gondolom, hogy ez már klinikai eset :D
2014. nov. 29. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!