Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nincs a friendzoneban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincs a friendzoneban, hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel egy évvel ezelőtt ismerkedtem meg, és elég sokat beszélgettünk. Kölcsönösen bejövünk/bejöttünk egymásnak. Nyáron volt egy kis incidens, bortúra után írt rám pont, eléggé kivoltam, és mondtam neki, hogy legyünk inkább csak barátok. Tök jól fogadta, nem akadt ki. Most néhány hete elkezdett érdekelni. Már többször is láttam, hogy mindig engem néz, mikor suliban a barátnőjével csókolózik, úgy intézi direkt (nagyon látszik), hogy ott legyek, akkor rakja a csípőjére a kezét, mikor látom meg ilyenek... Mostanában újra köszönünk egymásnak.

Két kérdésem van:

1. Hogyan oldhatnám meg, hogy újra beszélgessünk?

2. Mikor beszélgettünk, mindig NAGYON sokat beszélt magáról. Mikor megkérdeztem, hogy hogy van, kb elmesélte a fél életét. Hogy éreztessem vele, hogy jól esne, ha kicsit velem is törődne maga mellett?



2014. nov. 29. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van már barátnője? Mert akkor nincs sok esélyed :/
2014. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nem tudom. :/ Láttam valami lánnyal csókolózni, de nem tűnt semmi komolynak. Lehet, hogy azóta szakítottak, mert ez bő két hete volt. De tényleg nagyon odavolt értem, el tudnám képzelni, hogy miattam szakítana a lánnyal.
2014. nov. 29. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
ez a busz már elment
2014. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, meglátjuk. :D
2014. nov. 29. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy letojta a kis buksikádat, aztán még ráadásul meg is láttad egy másik lánnyal, azonnal beindult benned, hogy neked ő kell, mi? :) A hozzád hasonlók érdemelnék meg, hogy évekig szopatva legyetek egy arcon csulázásos fináléval.
2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szép neved van! Utálkozz máshol inkább, engem hidegen hagy. :D
2014. nov. 29. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Bízom benne, hogy van esze, és velősen megszopat.
2014. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, annyira senki nem érdekel, hogy a te kedvedért szarul érezzem magam. Ő sem. :DddD
2014. nov. 29. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ő sem."


Hazug! Amikor meglátod, jobban ver a szíved, kiszárad a szád, zizi leszel tőle, összezavarodsz stb. Őt átverheted, engem nem, de legalább magadnak ne hazudj.

2014. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jesszus, te nagyon buta vagy. :D Aszexuális vagyok, belőlem ezek hiányoznak. Kedvelem a társaságát, ez minden.
2014. nov. 30. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!