Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a barátnőm nyafogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátnőm nyafogásából? Hogy tudassam vele anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összejött néhány hónapja egy pasival, akiről egyértelmű, hogy nem szereti, sztem már csak hetek kérdése hogy szakítson barátnőmmel. Én folyamatosan mondom barátnőmnek, hogy nem érdemli meg őt ez a pasi, stb, de csak annyit mond rá, hogy ő szereti... Értem én, hogy szereti, de azért ne hagyja már, hogy így bánjon vele, ahogy... Nagyon csúnyán viselkedik vele a pasi, és én vagyok az, aki mindig végighallgatja barátnőm nyafogását, hisztijét. Már egy hónapja minden nap azt hallgatom, hogy a barátnőm mennyire ki van, folyton sír. Illetve facebookon olvasom, mert regényeket ír nekem minden nap h ő mennyire nem bírja ezt és mennyire szenved a pasi miatt. Én mindig ott voltam bnőmnek ha segítségre volt szüksége, de ez már sok. Van jobb dolgom is, mint napi 1-2 órát azzal foglalkozni h elolvassam az üzeneteit h milyen borzalmas a pasija, majd azt tanácsoljam neki h szakítson de nem hallgat rám. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak, lassan már én fogok bekattanni... Én próbálom támogatni, de nem tudom már hogyan. Mondtam neki h menjünk el bulizni v tartsunk csajos napot, esetleg jöjjön át, csináljunk vmit együtt, addig sem erre a szem*tre gondol, de mindig van vmi kifogása, pl h nincs ideje. Így nem tudok neki segíteni. Mit kéne tennem?? Nem akarom neki azt mondani h bocsi,de nem olvasom el a nyafogásodat mert semmi értelme. Nem akarom megbántani. Én is voltam ilyen helyzetben, én is sokat nyafogtam neki, de ez már tényleg sok azért... Mondtam neki h nem sokat tudok facen lenni, mert sok a dolgom, de ha nem olvasom el egyik nap, akkor következő nap kétszer annyit kell olvasnom...

20/L


2014. okt. 24. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm, mikor így viselkedtem egy nagyon észhez térítő üzenetet írt. (két éve volt, már nem emlékszem pontosan mi volt benne) Utána lassacskán lekopott. Sajnálom, hogy elveszítettem őt, de kellett ahhoz, hogy ne vigyem túlzásba a panaszkodást.

L

2014. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy a pasit ő választotta, mégis sír miatta. Te elmondtad róla nem egyszer a véleményedet ami nem fog változni belátható időn belül. Ha ezek ellenére vele marad, akkor te a továbbiakban nem szeretnél egy szót sem hallani a kapcsolatáról és arról, hogy milyen jó/rossz volt a srác éppen. Ha ezt választotta, akkor ne panaszkodjon.

Szívesen beszélgetsz vele, találkozol vele, de csak akkor, ha nem esik szó a srácról.

2014. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok: akkor légy hajlandó beszélni a srácról, ha valami ÚJAT tud vele kapcsolatban mondani a barátnőd. Mert a finghámozásnak (ugyanarról feleslegesen sokadjára beszélgetést hívom így) nincs értelme.
2014. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!