Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom az mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az mondja, hogy nincs energiája utánam, vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Ő egy zárkózottabb ember, tele falakkal amit maga köré épít és kifelé azt mutatja kemény. Én előhozok belőle egy kedvesebb, figyelmesebb oldalát. Szeret velem lenni és teljesen más lesz, ellágyul. Azt mondja miután elmegyek tőle nincs energiája és fáradt. Szerintem sok benne az elfolytás. Mitől lehet?

2014. nov. 30. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak szex után mondja? Mert akkor érthető lenne. :D
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elfárad? Pozitív vagy negatív értelemben?
2014. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sokat szexelünk is és az nagyon jó neki és nekem is ...de nem szex után mondja, hanem másnap. Nincs energiája és azt mondja negatív értelemben.. :( Ha energia vámpír lennék szerintem már akkor nem szeretne velem lenni, nem? valahol én is fáradt vagyok, mert soká fent vagyunk, szerelmeskedünk, beszélgetünk, aktívan, tartalmasan töltünk minden percet, mert messze lakunk egymástól..
2014. nov. 30. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

ezt talán azért mondja mert amikor ott vagy vele akkor csak rád figyel és nem figyel arra hogy közben fáradt,de amikor elmész akkor ez előjön,mert egyedül marad


azt kérdezd meg tőle,hogy ez rossz értelemben mondja vagy jó értelemben?

2014. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt mondta rossz értelemben, meg hogy nem vagyunk egymásra jó hatással ezért.
2014. nov. 30. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet pozitív és negatív dolog is
2014. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, szerintem ez jó, szerinte pedig nem. ő olyan kemény tipus, nem akar szerelmes lenni, nem akar sérülni, ezért falakat húz maga köré, de velem olyan lágy. lehet csak abba fárad el, hogy ezeket igyekszik elfolytani? ilyenkor mit lehet tenni?
2014. nov. 30. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szokta meg, hogy egy kapcsolatba erzelmeket es energiat kell befektetni es ettol rosszul erzi magat. Miota vagytok egyutt es hany eves a baratod? Ha fiatal es friss a kapcsolat is, akkor nem olyan nagy a baj, valoszinuleg majd megvaltozik ez az erzese.
2014. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
távkapcsolatban élünk, sajnos nagyon ritkán találkozunk, meg nem is volt mindig zökkenőmentes, pont emiatt. 28 évesek vagyunk.
2014. nov. 30. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!