Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek rajta túl?

Figyelt kérdés
Van egy lány a az osztályba.Már egy hónapja el mondtan neki,hogy szeretem de azt mondta maradjunk csak barátok.Nagyon mély nyomot hagyott a szívemben és egyszerűen nem tudom elfelejteni.Nem keres soha,nem szól hozzám magától...Mindig én kérdezgetem még soha nem kérdezett rólam.Másokkal kitűnően elvan.De engem nem szeret.Félek,hogy valami rossz dologba menekülök.Mindennél jobban fáj.Nincs más lány számomra.Nincsenek barátaim ezért itt osztom meg ezt is :(.Segítsetek kiégtem:(
2014. okt. 14. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
16/f
2014. okt. 14. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd.. fiatal vagy.. Fel se vedd... A következővel a legkönnyebb elfelejteni az előzőt.. Amint lesz egy komolyabb kapcsolatod, mint amilyen ez volt (vagyis tök gyerekszerelem), akkor már el is fogod felejteni.
2014. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sose felejtettem el el csak együtt éltem vele,azzal a különbséggel,hogy én évekig nem mondtam el neki csak később akkor meg olyan sablon szöveget nyomott rá hogy akár cleverbottal is beszélgethettem volna. Ez után 1-2 hónappal jött is a következő, vele lassan 4 éve vagyok együtt és boldogan élünk együtt a tudattal,hogy nekem mindig is fontos marad az első szerelem. De tégy meg magadnak egy szívességet és ne szólj többet hozzá, a részükről ez roppant mód szánalmas tud lenni.
2014. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gyerekszerelem.Én tényleg nagyon szeretem őt.Nem túl jó az életem.Nincsenek barátaim se...Mindenki hülyének néz.Nem vagyok egy izomkolosszus.Soha nem lesz barátnőm.Utálok élni örülök,hogy másoknak sikerül...
2014. okt. 14. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok te meg egy segg!

Megpróbálom mégegyszer. Ugyan ez volt velem kis szerencsétlen egy barátom volt de az még szerencsétlenebb mint én a "menő" sráccal folyton összeverekedtem mert cseszegettek persze mindig én voltam a hibás. Kb 5. osztályba szerettem bele abba a lányba középiskola 10. osztályig még puszit sem kaptam lánytól, ezt el kell fogadni és nem szarnak lenni, ha nem mutatod ki akkor nem fogják tudni és egyszer találsz egy lányt vagy többet aki tényleg hozzád illik. Kivéve ha ilyeneket mondasz mint most mert akkor inkább állj félre és megse próbáld felszedni a lányokat a normális emberek elől mert csak csalódni fogsz és még a női nem lesz érte a hibás. Sok sikert.

2014. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne seggezz le.Masokat b#ogatsz es panaszkodsz...
2014. okt. 14. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondod,hogy még én lettem a hibás mikor azt meséltem el,hogy bármennyire is rosszul érzed magadat van még jövőd.
2014. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!