Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Elmondjam neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és van egy lány aki nagyon tetszik,2 hónapja még nem is ismert csak látásból, de sikerült megismernem és 1 hónapja minden nap beszélünk, hetente egyszer elkísérem suliba, többször is megtenném csak máshogy mennek a buszaink, legutóbb cukrászdában és moziban voltunk, és megengedi hogy megfogjam a kezét, gyakran egymás szemébe nézünk, szerintetek ez elég jel ahhoz hogy azt mondjam ő is szeret, vagy érez valamit? :D

Általában kicsit bizonytalan és határozatlan vagyok, utálom is magamban ezt,de ez van ilyen vagyok, viszont kíváncsi vagyok a véleményetekre, és hogy mit tennétek a helyemben :)

Előre is köszi szépen :D



#mondani #ő is így érez? #Mi kéne tennem?
2014. nov. 29. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
senki sem szereti a nyomulós fiukat. ha elakarod veszíteni akkor mond el neki hogy szereted. ha megakarod szerezni akkor stílusosan közeledjél felé.
2014. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl vagytok több randin meg kézenfogva mászkáltok? Te mégis mi a f..szomra vársz? Már rég meg kellett volna csókolnod. Minimum!
2014. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, köszi a választ

Szerencsére nem vagyok nyomulós és ahogy őt ismerem ha az lennék biztos hogy odébb állna :D

De amúgy eddig is elég lassan haladtam, nem vagyok az a kapkodós fajta, azt se gondoltam hogy egyáltalán idáig eljutok vele, egyébként nem az a "nőcsábász" típus vagyok, tehát nekem sose ment könnyen a csajozás, de most talán összejöhet..:)

2014. nov. 29. 09:41
 4/11 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, igazad van, csak beszari vagyok nem tudok mást mondani :D
2014. nov. 29. 09:44
 5/11 anonim válasza:

Tenyleg mire varsz mar?:D

Na drukkolok nektek

2014. nov. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak és a többieknek is köszönöm a biztatást, ha legközelebb találkozok vele megpróbálom, aztán mondom mi sült ki belőle :) :D
2014. nov. 29. 09:52
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem sikerült, ez van... :( Magam alatt vagyok, majd túl leszek rajta de azért köszi a segítséget
2014. dec. 5. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:
mi történt?
2014. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tévedtem, mégis sikerült, annyi volt h nem tudta hogy mit is érez és aztán úgy nézett ki eddig h nem jön össze, de most nemrég írt hogy tévedett és mégis úgy érez mint én, szóval úgy néz ki megtört a jég :D
2014. dec. 5. 19:48
 10/11 anonim válasza:
na,gratulalok:Dd
2014. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!