Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretne vagy kapcsolat függő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne vagy kapcsolat függő lenne?

Figyelt kérdés

Nem akart velem járni, ki használt , játszott velem.

Második hónapnál ott akartam hagyni , ő azt mondta nekem " Ne menjek el nagyon jól érzi magát velem". Én persze bele mentem de ő semmi komolyat nem akart tőlem. 4-5hónapba ott hagytam nem is beszélgetünk, nem is kerestük egymást. Nézegette az adatlapomat 2011-bejegyzéseket lájkolta. Fel kerestem , még mindig reménykedtem. Ment egy jó darabig , de semmi szeretetet nem kaptam. 7-8hónapba voltunk , ahol azt akarta hogy vegyek neki ezt azt. Nem vettem , de nagyon fájt hogy semmi esélyem nála , minden hiába. Fel adtam , nem reménykedtem , ott is hagytam. De érdekes módon ő keresett fel, hogy segítsek meg keresni a kutyáját. El mondta rá jött hogy szeret, el is csattant az első csók. 10hónapba olvastam az üzenetet ahol konkrétan le írta , hogy semmit sem akar tőlem "Csak barátkozni". Ez volt a 6hónapba , jó voltam a hiúságának. De el követtem egy nagy hibát "Amikor meg kaptam azt, mindig ki dobtam". Sérültem , egy kicsit lelkileg. Bennem volt a para "Nem voltam vele nagy vonalú" , észre vettem nála hogy már nem kér. Sőt ő szokott meg hívni , és azt vettem észre hogy ölel , magától add puszit, belém karol , vállamra teszi a fejét. Amikor szakításra került a sor mindig mondta "Ne menj, szeretlek". És kérdezte "barátok lehetnénk azért"?

Meg el szokott hordani minden szemétnek , bunkónak stb...

Azért nem akart/akar velem járni mert nem vagyok az esete. Nem a külsőm miatt , hanem mert "Egós,hazudos,önző vagyok". Az igaz hogy "Szoktam feszíteni hogy ezt fogd meg, de nincs mire, csak úgy poénból". Meg egyszer próbálta ki az elektromos bicot , kérdezte mivel megy "Szépséggel , mivel menne".

Őszinte voltam vele, mindig el mondtam ha kérdezte hova megyek, vagy bármi. Mindig kérdezett és őszintén válaszoltam még ha evvel meg is bántottam.

Nem fényezni akaróm magam vagy ilyesmi, de szerintem ha szeretne , így el fogadna amilyen vagyok. Bizonyította hogy szeret valamilyen szinten , de én még sem tudok teljesen meg bízni már benne. Akinek nem voltak valódiak az érzelmei 8hónapig, az most hogyan szeret komolyan?

Amikor csak bele nyúlok a bugyijába " Már akkor nedves szokott lenne". Van hogy ő kezdeményen "Gondolom vonzódik hozzám".

Én azt vettem észre, nem hiányzik annyira, nem keressem úgy ahogy eddig.

Érdekesség képen "Haverok mondták , hülye leszek ha el baltázom ezt a csajt, jó módú családból származik, jó életem lenne". Hivatalban dolgozó anyuka , lányáról lenne szó.

De én azért szeretnék vele lenni, mert szeret és én is viszont szeretem.



2014. dec. 1. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ha az igekötő közvetlenül az ige előtt áll, egybeírjuk."


Olyan nehéz ezt megjegyezni?!?!?!?!?!?!

2014. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szeret, és te viszont szereted akkor mégis mi a probléma? Maga a szöveg pedig számomra értelmetlen zagyvaság volt.. De lehet hogy csak túl fáradt vagyok
2014. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a szöveg a magyar irodalom meggyalázása. Amellett, hogy magad sem tudod, mit akarsz, még megfogalmazni sem vagy képes.
2014. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hapsikám nem a pénzt a nött nézd h mien belsöleg is külsöleg is attól h hivatalba dolgozik nem gazdagok söt szegények nem azért kéne megtartanmod inkább a Fiúnak kéne segíteni a nöt anyagilag is meg minden hogyan.
2014. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!