Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy gond, hogy még sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond, hogy még sose éreztem azt a tökéletes kémiát egy tökéletes kapcsolatban?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és tudom, hogy még fiatal vagyok és még előttem az élet, de volt már két kapcsolatom és mindkettő pocsék volt. Egyikbe se éreztem azt az igazán jó igazán tökéletes érzést amiről mindenki beszél ha kapcsolatba van.

Nem vagyok fura, egy egyszerű lány vagyok aki szeret játszani, hülyülni, de sosincs kivel, mert nem találok fiút aki szintén szeret ilyeneket.

Az előző két kapcsolat nem volt a legjobb, mindkettő egy érzelmi zsarolás volt a másik fél részéről, most nincs senkim és annyira szeretném érezni ezt a tökéletes kapcsolatot, de attól félek, hogy ha esetleg találok valakit, akkor az is olyan lesz mint az előzőek.

Szerintetek?



2014. nov. 30. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy a szex jó legyen!
2014. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem tartozik a kérdéshez, mivel ez számomra csak egy apró része egy kapcsolatnak ezen kívül még millió másnak is passzolnia kéne...
2014. nov. 30. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia..:)

Hat kezdjuk ott..hogy a fiu "valasztek"...elegge borzalmas..:D nekem iszonyatos mazlim van..de ez nem ide tartozik. Es fiuk titeket se akarlak leszolni..mert VANNAK normalis fiuk is..csak hat..:DSzoval szerintem nem kell ketsegbe essel..ha valakivel mukodik a "kemia" azt az elso perctol erezni fogod..szoval ismerkedj sokat..nem akkor fogod erezni azt a csodalatos erzest..amikor megcsokol..vagy ilyesmi..ezt mar a legelejetol erezni lehet..hogy igen..o olyan akit kerestem :)

Remelem tudtam segiteni..:) sziamia

2014. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan hogy "tökéletes kapcsolat" olyan nincsen... Mindig van valami gixer. általában jó nagy gixer :S
2014. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tökéletes kémia semmivel össze nem téveszthető. Ha működik, meg fogod érezni, valószínűleg az első pillanattól. Kívánom, hogy sikerüljön, mert csodálatos érzés!
2014. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!