Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolwex kérdése:

Beleszerettem a legjobb barátom barátnőjébe. Mit tegyek, hogy ne bántsak meg senkit?

Figyelt kérdés
...aki nem-mellesleg a legjobb barátnőm volt eddig, és mindennek tetejébe a csaj is érez irántam valamit. Én gonosz módon még a csajt még rá is forgattam. Ha a barátommal boldog akkor elfogadom, de mivel mostanában nagyon nem az így ez előjött belőlem. Kérdés: nagyon szeretem a csajt, és ő is "táplál irántam gyengéd érzelmeket". Hogyan csináljam, hogy senki ne jöjjön ki belőle rosszul?

2012. jún. 13. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináljátok hármasban.
2012. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha te a haverodat lecserélnéd egy lányra, akkor te egy irtó nagy suta h.ülye gy.ökér f.asz b.uzi r.etardált állat lehetsz. Csak egy lány ér ennyit akivel az egész életedet tölteni, de garantálom, hogy ez nem az a csaj.


Elnézést a szép szavakért, csak kiakartam hangsúlyozni a véleményem x)

2012. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak h ellenpeldat mondjak,haveri koromben ugyan ez volt. leultek harman megbeszelni a csaj most a legjobb barat baratjanak menyasszonya ...
2012. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Csak egy lány ér ennyit akivel az egész életedet fogod letölteni, de garantálom, hogy ez nem az a csaj. "

Kicsit elírtam, így már jobb :)

2012. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!