Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha így viselkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha így viselkedtek egy kapcsolatban, akkor nem szeretitek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
7 éves a kapcsolatunk. A barátomat nem igazán érdeklik a lelki dolgaim, ha szeretnék vele beszélgetni a kapcsolatunkról, csak leráz magáról, hogy nekem mindig van valami bajom… Fontosabb neki az új telefonja, még a vécére is viszi, inkább azt nyomkodja, minthogy figyeljen rám. Egyik este egy fesztiválon voltunk, és mikor kértem, hogy kísérjen el hazafelé (sötét sikátoron át kell menni), azt mondta nem akarja, hogy a barátai papucsnak nézzék! Egy másik alkalommal pedig hazaküldött engem egy vendéglőből azzal, hogy ő még ott szertne maradni a barátaival beszélgetni, én csak menjek nyugodtan. Lehetséges, hogy mást szeret már? De akkor vajon miért nem mondja meg egyenesen?

2014. dec. 2. 01:41
 1/7 A harmadik szem ***** válasza:
60%
Alaptalan bármit is feltételezni. Kérdezd meg. Ne csak simán, hanem komolyan kérdezd meg, úgy, hogy szinte megrémüljön. Akkor jönnek elő a tipikus ösztönös reakciók az emberből, amikből rá lehet jönni arra ha hazudik.
2014. dec. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkednék így, ha fontosabbak lennének a barátaim, mint a barátnőm.
2014. dec. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleg bunko es nem vagy neki fontos... nem papucs hanem egy ba.rom. dobd ki!!!
2014. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy ideje váltanod.Mivel a pasid magasról és nagy ívben leszar téged.Sajna ez van.
2014. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én elkísérnélek haza, nem ettől lesz vki papucs sztem.
2014. dec. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A lelki dolgosat még megértem, a pasik nem szeretik, ha egy csaj a gondjairól beszél... De az, hogy hogyan bánik veled és mit csinál... Dobd ki a francba! Senkinek nem kell egy ilyen bunkó. Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem megcsal téged, persze az is lehet, hogy nem. Erre 50-50 az esély. Azért nem beszél veled nyíltan, mert számára te a biztonság vagy, az az ember aki mindig mellette vagy, míg ő nyugodtan eljárkálhat otthonról egy másik csajhoz. Ha én lennék a helyedben biztos, hogy először számon kérném és ha van valami logikus, értelmes magyarázata akkor maradhatna, viszont ha nem, akkor úgy kipenderíteném őt,(jöjjön egy ismerősöm dumája :D) mint macskát szarni.
2014. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire ragaszkodó öleb!!!

Ahogy olvasom ez a fiú vagy férfi egyáltalán nem úgy viselkedik veled mint egy barátnővel. Nem kétséges dobjad, jobbat érdemelsz. Teher vagy neki és amiatt nem hagyott még el mert nem akar egyedül maradni vagy másnak sem kell. Csak jó tanács külső szemlélőként.

2014. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!