Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitani akar a pasim, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitani akar a pasim, hogy en boldog legyek mert o "nem tud boldogga tenni" azt mondja ;ehetseges hogy csak e miatt szakitana?

Figyelt kérdés
Mi lehet ennek az oka ? egyszeruen nem tudom felfogni ,hiszen en boldog vagyok vele es nem erti meg hiaba mondom, hogy ez hulyeseg nem akar valtoztatni a dontesen.Kerdeztem, hogy azert mert mar nem szeret.es azt mondja epp azert mert szeret es tudja magarol, hogy nem tudna boldogga tenni engem . Segitsetek kerlek tanacstalan vagyok . El kellene fogadnom a donteset vagy harcojak erte?
2014. okt. 22. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus lelépős szöveg: "te jobbat érdemelsz nálam". Ne vedd magadra, nem akar már semmit tőled, csak puhap_cs kimondani az igazat.
2014. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alex Lion ***** válasza:
Én nem akarok semmi rossz elrontója lenni, de nekem pont ugyan ezt mondta az ex-em, aztán jóval utána kiderült hogy sosem szeretett igazából... Ez amolyan lerázós duma (férfiaknál és nőknél is) amit akkor kell bedobni ha nem akarjuk a másikat megbántani (persze ez lehetetlen)
2014. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is átestem ugyanezen. bár az én esetem kicsit másabb.

de azt mondta nem akar megbántani, de na... pasik :(

2014. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Lion ***** válasza:
Hékás No.3 a nők ugyan úgy használják ezt mint a férfiak! :O
2014. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazából le akar lépni, de nincs bőr a képén megmondani, hogy kiszeretett belőled, vagy netán már van is más a színen. Egyszerűbb magát valamiféle mártírnak beállítani, hogy még szinte sajnáld is, és gyötrődj, mint sem felvállalni, hogy "nem akarok veled járni, másra vágyom".
2014. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanezt mondta exem. Akkor elhittem, hogy tényleg nekem akar jót, de emiatt nem is tudtam hamar tovább lépni.

Később kiderült, hogy előttem, közben és utánam is szerelmes volt egy lányba, szóval miatta is szakított.

A másik oka meg az volt hogy nem jöttem ki jól a barátaival és hogy többet akartam vele találkozni, mint ő velem.

Háááát jóóóó... A lényeg az, hogy csak emiatt senki sem szakít senkivel.

Én exem fő specialitása a hazudozás volt, így furcsa is lett volna, ha az igazat vágja rögtön a képembe.

2015. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!