Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Karácsonyra egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyra egy hatalmas plüss figura ajándékba barátnőnek? Lányok, ti örülnétek neki, ha ezt kapnátok a párotoktól?

Figyelt kérdés

Karácsonykor lesz fél éve hogy együtt leszünk. Sajnos csak hétvégente tudunk találkozni, ezért gondoltam azt, hogy egy nagy plüssmacit ajándékozok neki, kvázi mint hozzábújni mikor nem vagyok ott.

(90 cm magas figura, nyilván be is fújom a parfümömmel.

23 éves vagyok, Ő 22.

Nincs igazán más ötletem...

10 ezer ft körül szeretnek neki ajándékot.

Ékszereket nem igazán szereti, meg fél év után kicsit koránolnám is.



2014. dec. 2. 15:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a nagy plüssöket. Szerintem még sose volt olyan hogy ne aludtam volna valakivel vagy valamivel. Egyébként azt hiszem a rossmanban van most ilyen nagy plüss maci akció 3500 ft nagyon puha és a bundája is jó, tavaly olyat kértem mikulásra xD és elvileg idén is lehet kapni

Bár parfüm befújást én nem kérnék. Elalvásnál zavarna az erős szag

De attól is függ hogy a barátnőd mennyire pártolja a plüssöket mert hát minden ember más

2014. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hú én nagyon nagyon örülnék neki, sokkal jobb mint egy ékszer.
2014. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha szereti a plüssöket, szuper ajándék. Én speciel ilyen idős koromban utáltam őket, tehát nálam nem lett volna telitalálat, de ez teljesen mindegy.
2014. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék neki. szerintem irtó cuki, ha valaki ilyet ad a barátnőjének.:)
2014. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%
Sztem minden lánynak plüss minden mennyiségben jöhet :D
2014. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
végülis a karóránál maradtam. tetszett neki, nem is volt túl drága.
2014. dec. 29. 10:14
 17/18 anonim válasza:
Nekem tetszene a plussmaci, de a parfumod nelkul :) Az szerintem mar nyalas, ciki
2017. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a karórát vetted, a plüss sokkal jobb lettvolna.
2017. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!