Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Mit tegyek? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tegyek? A barátnőm kalandokra vágyik

Figyelt kérdés

A barátnőm elmondása szerint nem élte még ki magát, nem akar mást és engem se akar elhagyni és szeret, legalábbis ezt mondja. Ez normális dolog hisz meg csak 19 éves.Szeretné megismerni a testét ez más lányoknál mit jelent? Más pasikkal is szeretne lefeküdni?

Mit tegyek hagyam hogy élje ki magát nélkülem vagy nyeljem le és várjam meg míg elmúlik ez a korszak. 1,5 éve vagyunk együtt.



2014. dec. 4. 08:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak keveselli a szexet? Én is voltam így anno exemmel, hogy én akartam, ő nem. Ugyanezt éreztem, mint barátnőd: Vágyom a kalandra, mert kevés ami van. Ha talán feldobnátok kicsit ilyen téren is az életeteket, jobb lenne. Ezt vele beszéld meg, ő ezt hogyan gondolja pontosan.
2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha r....banckodni akar, és hetente más pasi farkára ugrálni, akkor tegye. Ő már vágyik erre. Szóval ha nem mész bele akkor vagy szakít, vagy meg fog csalni.


Innentől a te döntésed. Ha úgy érzed, hogy nem viselnél el egy nyitott kapcsolatot (mi sem), akkor dobd ki, és keress mást. Sok rendes nő van a világon aki összetenné a két kezét egy hűséges pasiért.


Sose értettem ezt a nem éltem ki magam dumát. 1 emberrel is kiélheti magát az ember, nem kell ahhoz ágyból ágyba ugrálni. Remélem nem fogsz asszisztálni ehhez, mert láthatóan neked nem való.

2014. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a lány nem szerelmes beléd, nem is volt sosem. Ne tartóztasd, menjen másokhoz, de vonulj vissza, de ne szakíts vele, csak éppen ne foglalkozz vele többet. Ha jelentkezik, mondd, hogy most nem érsz rá, majd hívod. Aztán ne hívd, hanem te is keress más nőt, olyat, aki már "kiélte" magát, esetleg még szerelmesek is lehettek egymásba. Mert az a legfontosabb. És ez ebben az esetben nincs meg, akkor meg minek az egész kapcsolat? Ha nincs szerelem, az legyen egy jó barátság, de ne kapcsolat. Legalább az elején legyen meg, később úgyis kihűl. De ha valaki úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy nem szerelmes, az egész életén át azt fogja hajkurászni.
2014. dec. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ismerős szöveg ez. Mi 3 évig voltunk együtt és egyszer csak előjött, hogy ki akarja élni magát. Nem értek vele egyet egyáltalán és sajnos ha így érez akkor már elindultatok a lejtőn... nálunk szakítás lett a vége (de ez persze nem törvényszerű) csak nagyon nem jó jel. Viszont így utólag belegondolva, ha olyan rettenetesen szerelmes lenne nem akarná kiélni magát. Te kellenél neki és kész, sajnos a szerelem elmúlik. Csak annyit mondhatok, hogy annak ellenére,hogy semmi sem lehetetlen azért készülj fel előre lelkileg, hogy olyan opció is van ,h vége lesz. A nyitott kapcsolat ötlete fel se merüljön benned azzal csak azt is elrontod ,hogy ez a kapcsolat szép elmék maradjon ha más nem.
2014. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!