Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok azonban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok azonban egy nem átlagos kapcsolatról van szó. Normális ez? Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és minden csak egyszerű szakmai kapcsolatként indult de később rájöttem hogy jobban érdekel ő engem mint eddig bárki más.Talán furcsán hangzik de egy csaknem 7 évvel idősebb gyönyörű nőről van szó.Ha a kor egyesek számára már elég lenne akkor ráadásul még azzal is szembe kell nézni hogy ő már 2 gyermek édesanyja azonban már pár éve elvált a férjétől.Két lehetőség áll előttem: Egy komoly kapcsolat kezdete vagy az összes eddigi szál elvágása.

A szüleim attól tartanak hogy a nő nem biztos hogy komoly lenne velem mivel eddig azon volt hogy új lapról kezdje az életét és próbált több férfival is kapcsolatot teremteni de semmi komolyabb nem alakult ki belőle.Amit tudok s érzek róla az nagyjából annyi hogy őszinte hozzám és idézem "ha nem a gyermekeim akkor nem tudom hogy mi maradt volna számomra amiért érdemes lett volna élnem".Nagyon nehéz élete volt és jó ideig depresszióban élt most azonban újra talpon van és pozitív lencsén át néz a jövő felé.Nagyon sok mindenben hasonlít rám és úgy érzem hogy ez valami hatalmas megértést és vonzalmat vált ki bennem iránta.Amin átment az életben és ahogyan átment rajta egyszerűen csodálatot vált ki bennem.

Csak egy rövid időre tervezett kávéra hívtam meg és máris 3 órás beszélgetés lett belőle.Elmondta hogy még sosem beszélt egy emberrel sem annyit mint velem.

Boldog vagyok,sőt,mondjuk úgy az voltam addig amíg nem szóltam erről a szüleimnek.Ha édesanyám csak figyelmeztetésekkel látott el az édesapám már egyenesen nekem esett hogy örökre verjem ki a hasonló butaságokat a fejemből.Szerinte életem végéig boldogtalan leszek egy olyan asszonnyal akinek már két gyermeke van egy másik férfitól,ráadásul szerinte a nő megcsalna engem mivel eddig más kapcsolatokkal is próbálkozott,persze mint ahogy már azt leírtam azért mert szabad és nincs párkapcsolatban(a férjétől azért vált el mert a férfi hagyta el nem pedig fordítva,ezért is vészelte át olyan nehezen a történteket).23 évesen sokkolva voltam attól a hangnemtől és reakciótól amit a szüleimtől kaptam.

Tudok józanul gondolkodni annak ellenére hogy most úgy érzem valami olyasmit élek meg amit csak úgy hívnak - szerelem.Nem fordítok hátat a szüleim véleményének és mindent fontolóra veszek annak ellenére hogy teljesen más véleménnyel vagyok róla.De tegyük fel hogy elvakult vagyok.


Az érdekelne hogy mit gondoltok erről? Csak egy áldozat lennék? Tényleg rossz az ha egy férfi egy olyan nőt szeret aki idősebb nála és akinek már két gyermeke van?Ti mit tennétek a helyemben?Van erre példa?Egy harminc éves nő aki családra és támaszra vágyik tényleg képes lenne csak játszani valakivel,kihasználni?A legviccesebb az hogy én még nem állok stabil lábakon karrier tekintetében ő viszont igen,és mivel ugyanabban a szakmában mozgunk gyakorlatilag kiegészítjük egymást.Ha olyan gyermeket nevelsz akinek nem te vagy a vér szerinti apja ez már kettévágja az életedben a boldogságot?

Nagyon remélem hogy olyan emberek is tartózkodnak ezen az oldalon akiknek ehhez hasonló kapcsolataik vannak,voltak.Kérlek a válaszaitokban ne legyetek bunkók.



2014. dec. 4. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Kicsit idősebb párt ismerek 10 év korkülömbséggel. A srác a szüleivel lakott, a nő kétszer elvált, 2 gyereke volt. Összeköltöztek 8 éve együtt vannak, 2 közös gyerekük született. A szülők ott se díjazták a dolgot, de kénytelenek voltak megszokni. Nem biztos, hogy nálatok is így lesz, lehet nem sikerül a dolog és akkor a baráti kapcsolatnak is annyi. Viszont ha nem próbálod meg, lehet egész életeden át bánni fogod ...
2014. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en öcsem 33 eves es összejött egy 45 eves 4 gyerekes növel es boldogok.Nem mondom,hogy repdesünk az örömtöl,de ök boldogok együtt es el is jegyeztek egymast.
2014. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!