Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy átlagos férfinak, ha a nő nem csak okos, de mellé szép is?

Figyelt kérdés

Éééés most jön a lényeg, kellően gazdagok és befolyásosak a szülei?

Arról van szó, hogy már kétszer jöttem össze eddig olyan nővel, aki vagy valami menő üzleti suliban végzett vagy más kiemelkedő szakmája volt, amit sikerült azzal megfejelni, hogy apu-anyu beintézte ide vagy oda.

Emellé tök idilli az ő élete is meg a családjáé is.

Én meg bár diplomás vagyok és nem keresek egyáltalán rosszul meg adok is magamra, valahogy úgy érzem, hogy nekem az ilyen fenti típusú nőkkel soha nem fog menni.

Kezdődik ott, hogy a családnak eleve nem tetszik, hogy nem vagyok valami menő vállalkozó, mint apu meg anyu.

Az, hogy apám nem él, anyám meg kisnyugdíjas nekik már maga a horror.

Kössz, hogy jöttél, de mehetnél is haza.

Aztán valahogy időnként magából a nőből is előjön, hogy ő nem akárki, mert neki az apja meg az anyja.

Meg nem is egy világban élünk, az elején megy a színészkedés, aztán meg paff.

Most voltam megint egy hasonló kaliberű nővel ebédelni, de már ott kijött, ahogy viselkedett, h nagyképű, beképzelt, kihanemén típus, kicsit meg akarja mutatni nekem, hogy ő nem egy szar 80 m2es házban nőtt fel.

Ezeket leszámítva egyébként tök jófejek meg el lehet velük lenni, de ezek a dolgok kikészítenek.

Most írt is smst, de fogalmam sicns mit írjak neki.


2014. nov. 25. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mit írt az sms-ben?
2014. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy lehet jó fej és okos az, aki nagyképű és ilyen lenézően beszél másokkal?


Egy okos és szép nőnél lenne esélyed.

De ezek nem okosak, csak tanultak.


Egyébként meg miért direkt ilyen gazdagék elkényeztetett lányát kéne keresned?

2014. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért így állsz hozzá, "esély"? Mintha egy párkapcsolat csak az egyik fél kegyes engedélyén múlna.
2014. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Valahogy mindig az ilyen nők találnak meg.

Szerintem csak lázadnak és azért keresnek egy ilyet, hogy megmutassák a szülőknek, hogy bekaphatjátok.

Aztán idővel rájönnek, hogy mellettem nem lesz minden éven 4 külföldi út és már az első vállalkozóval le is lépnek.

Igazatok van, gazdag család sarjával nem éri meg kezdeni.

2014. nov. 25. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan passzold le őket nekem. Bejönnek az okos, szép és sikeres nők, ráadásul pénzem is van hozzá, bár nekem nem a szüleim teremtették meg, hanem én magamnak.


Egyébként meg szerintem a fejedben van a gond. Vedd észre azt a mondatod, amikor leírtad, hogy az "ilyen fenti típusú nőkkel soha nem fog menni". Persze, ha így állsz hozzá nem is. Mert nem fogsz tudni férfi lenni mellette, sosem fogod annak érezni magad a bőrödben, mert kisebbségi érzésed van. Nekik olyanok valók, akik magabiztosak, s ennek semmi köze a pénzhez vagy vállalkozósághoz, maximum a te hiedelemrendszeredben függ ez össze...

2014. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinél mások a szintek. Én sem jövök össze átlagos férfival, mert rengeteg ilyen van. Én az átlagon felüli férfiakat keresem, akikben van valami, ami kiemeli őket az átlagból és amiért felfigyelek rájuk eleve. De lehet, hogy aki nekem átlagos, másnak magasan átlagon felüli. Ezzel arra célzok, hogy egy az általad leírt nőtípusnak is lehetnek különböző "ideáljai". Az egyiknek kevés vagy, a másiknak lehet, már sok is leszel, és keres egy "átlagosabbat", mint ahogy ők is soknak bizonyulnak neked, és ezek után te is egyszerűbb nőknél fogsz próbálkozni. Én ezt így gondolom legalábbis. És itt a dolgokhoz nem csak a külső, a diplomák száma, meg apuka-anyuka kell, hanem leginkább a személyiség, a közös érdeklődés, az, hogy két ember eléggé egy hullámhosszon legyen ahhoz, hogy egymáshoz tudjanak csiszolódni, bárhonnan is jöttek.
2014. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!