Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én fújom fel a dolgot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgot, vagy más is így lenne vele?

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy most pénteken megyek barátomhoz aki a szüleivel lakik ,és együtt töltjük a hétvégét. Csak előtte szól otthon. Kérdeztem ma szólt -e otthon? Szólt,de azt mondta most nem aktuális ,mert nem igazán örülne neki most az anyja ha mennék,mert a múltkor nem jó benyomást kelltettünk a veszekedéssel ,azt hiszi most is

vitáznánk a párommal,meg hogy helyre kell jönniük anyagilag ,meg

vannak dolgok amiket intézni kéne, meg nagy a feszültség náluk,kivannak idegileg, várjuk már meg még ennek

az időszaknak vége lesz meg ilyenek. Az édesapja páromnak kórházban van már pár hete, és emiatt a család ki van idegileg ami érthető,de ettől neki még engem nem kellene elhanyagolnia. Múlt hónap 14-én voltunk több napot náluk, de ugye az se sikerült jól a vitánk miatt. Alapból keveset tudunk találkozni,ezért is vannak köztünk is bajok ,hozzánk nem tudunk jönni mert nincs hely,saját szobám sincs. Már nem úgy törődik velem mint régen. Írni is alig ír chaten,szerdán taliztunk volna de lemondta az utolsó pillanatban,én megakartam lepni és lementem hozzá,de szívélyes fogadtatás helyett haza küldött ami nekem rosszul esett. Ekkor beszéltük meg,hogy pénteken akkor megyek hozzá de ez se jött össze. Megmondtam neki,hogy mindig lesz vmi aki miatt nem tudunk együtt lenni. Most ez, hogy az anyja nincs olyan állapotban,utána meg az

anyagiak,utána hogy nincs munkája páromnak, utána, hogy lesz munkája viszont ideje

nem lesz,meg,hogy az apját ápolni

kell ha hazajön. És hogy én mindig a feledés homályába merülök . Ezt

nekem el kell ismernem és

beletörődni . És hogy hagyjuk ezt az egészet. Szia. És kiléptem . Azóta nem beszéltünk. Én elhiszem hogy most baj van nálunk,de attól mi még nem találkozhatunk? Amióta az apja kórházban van csak úgy taliztunk,hogy én elkísértem őt a kórházban látogatni. De ez nem az igazi ,mert órákig benn van nála,addig én kint várok utána meg alig tudunk együtt lenni,mert menni kell a buszhoz. Én is munkanélküli vagyok jelenleg,de én mégis utaztam 60 km-ert minden 3. napon csak azért,hogy ennyit is vele lehessek,de ő nem tudna legalább a kettőnk közti városba jönni egyszer egy héten ahogy régen is tettünk. De még nem jönnek helyre a dolgok,addig mi nem is látjuk egymást és nem leszünk együtt? Kedden mikor lementem hozzá mondta ezt neki,mondta nem lesz így,és megpróbál mindent,de úgy látszik csak mondta. 30 éves felnőtt férfi de nem tud mellettem/ mellettünk kiállni...



2014. dec. 4. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hiszti a köbön! Már bocs!
2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem szégyelld magad! :(

Kicsit lehetnél megértő velük.

2014. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
hiszti. gondolkozz már, családi gondjaik vannak, és nem hogy mellette lennél, inkább balhézol. kérj bocsánatot, beszéljétek meg, és legyél megértőbb....!
2014. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen, ez most azért fontosabb, hogy az apja kórházban van. Szerintem te se lennél túl jó hangulatban ilyen esetben. Légy megértőbb, amíg nem javul ez a helyzet.
2014. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg,hogy ezt mondom,de szerintem ti valamennyire mindketten éretlenek vagytok,és nem is egymáshoz valók.
2014. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én megértő vagyok de attól még foglalkozhat velem. Írni legalább írhatna neten, de még azt se teszi, de hajnalban facebookon fenn tud lenni. Azt csak én tudom hányszor voltam mellette, de mikor nekem lenne rá szükségem inkább eltűnik. És azt tudják tervezni, h elmennek a volt munkatársaival kocsmázni. És mikor megakartam lepni hazaküldött hogy kellemetlen helyzetbe hozom ezzel. Akkor ki az aki éretlen és nem megértő?
2014. dec. 4. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:
nem én hazudtam neki hónapokig, de mikor megtudtam mi történt mégis mellé álltam és mellette voltam ,csak ő ezt nem értékeli. Aki meg csak szánalomból "vigasztalja" azután meg fut és a seggét nyalja!! Erről ennyit.
2014. dec. 4. 20:50
 8/10 anonim ***** válasza:
igen felfújod. nagyon. most azon az egy hérvégén nem múlik az életed. És ha az apja kórházban va, persze, h nem ideális! Gondolkozz már!! Ha veled lenne ez, te örülnél, ha vendégek jönnének a hétvégére???
2014. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hisztizel és számonkéred, a haverjai meg gondolom nem csesztetik, mégis meg vagy lepődve a helyzeten?
2014. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a múltkor mikor náluk voltam akkor is kórházba volt az apja mégis hazatudott vinni. És ha sörözni van ideje rám is legyen! Csak érdekes módon nekem folyton lemondja a talikat szar kifogásokkal ! Ítélkezdtek de nem tudjátok az előzményeket
2014. dec. 6. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!